Dziś po południu Meghan Markle i książę Harry pokazali światu swojego syna i tym samym do mediów trafiły pierwsze zdjęcia ich dziecka. Chłopiec urodził się w poniedziałek o godzinie 5:26 czasu londyńskiego i ważył 3,26 kg. Choć zgodnie z tradycją jego akt urodzenia został wystawiony przed Pałacem Buckingham, do dziś nie wiedzieliśmy, jakie imię otrzymał. Przed chwilą jednak rodzina królewska ogłosiła ten najbardziej wyczekiwany szczegół. Czy bukmacherzy mieli nosa i dobrze wytypowali?

Meghan Markle i książę Harry pokazali synka! Zobaczcie zdjęcia dziecka księżnej i księcia Sussex
 

Znamy imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego!

Początkowo brytyjskie media obstawiały, że Meghan Markle i książę Harry zdecydują się na takie imiona jak Arthur, James czy Alexander. Miała o tym świadczyć teoria z nieaktywnymi podstronami royal.uk, o której przeczytacie tutaj. Jak się okazuje, jednak najwięcej racji mieli ci, którzy twierdzili, że imię dziecka będzie łączyć w sobie kulturę amerykańską księżnej Sussex oraz brytyjską księcia Sussex.

Meghan Markle i książę Harry ogłosili właśnie, że ich pierwsze dziecko, które jest siódme w kolejce do tronu, otrzymało nie jedno, a dwa bardzo amerykańskie imiona i oficjalnie nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Co więcej, świeżo upieczeni rodzice poinformowali, że dziś również na zamku w Windsorze przedstawili swojego syna królowej Elżbiecie II. Archie Harrison to ósmy prawnuk monarchini. W spotkaniu towarzyszył im także książę Filip oraz mama Meghan, Doria Ragland. Tę wyjątkową chwilę na oficjalnej fotografii (którą widzicie powyżej) uchwycił Chris Allerton.

Jak podoba Wam się imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego? Nam od razu skojarzyło się z postacią z jednego z Waszych ulubionych seriali, czyli Riverdale. W końcu jednym z głównych bohaterów jest tam Archie Andrews. Pewnie inspiracja jest zupełnie przypadkowa, niemniej patrząc na to, że swojego czasu Meghan była aktorką serialową, wydaje się to uroczym zbiegiem okoliczności. Już nie mówiąc o tym, że Archie z Riverdale jest... rudowłosy. Przypadek? ;)

Zobacz także: Wiemy, jaki tytuł będzie nosiło dziecko Meghan Markle! Nie wiadomo, czy będzie księciem!