Zdecydowana większość z nas przebywa teraz w domach. Pracując, ucząc się, sprzątając albo wykonując jakąkolwiek inną czynność we własnych czterech ścianach, zależy nam przede wszystkim na wygodzie. Dlatego najchętniej zakładamy dobrej jakości dresy. Jeżeli wciąż szukacie idealnego zestawu do chodzenia po domu, skorzystajcie z rekomendacji popularnych influencerek. Najmodniejsze dziewczyny na świecie zakochały się ostatnio w dresach od polskiej marki Hibou. Na czym polega fenomen tych ubrań?

Influencerki pokochały dresy tej polskiej marki – są idealne do chodzenia po domu (i nie tylko)

Popularne influencerki, na czele z Pią Cattapan, Laurą Matuszczyk i Victorią Quitzau totalnie zakochały się w dresach z najnowszej kolekcji Hibou. Produkty z metkami polskiej marki zasłynęły dzięki modnym, a zarazem bardzo uniwersalnym fasonom, klasycznym odcieniom, jak również dzięki fantastycznej jakości. Basicowe ubrania od Hibou zdają się być niezniszczalne, serio! Do tego materiał, z którego wykonano dresy, jest niesamowicie przyjemny w dotyku. Nie będziecie chciały ich zdejmować. Zdjęcia influencerek w dresach Hibou znajdziecie w naszej galerii – na górze strony. Dziewczyny udowadniają, że w tym elemencie garderoby można wyglądać ultra stylowo również poza domem (warto to zapamiętać na przyszłość). Wystarczy zestawić dresy z elegancką marynarką albo klasycznym trenczem. I voilà – modny look na niezobowiązujące spotkanie gotowy.

Produkty marki Hibou możecie kupić online, a konkretnie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki. Natomiast poniżej znajdziecie równie piękne dresy w odcieniach słodkiego karmelu, ponadczasowej bieli oraz czerni.

 

Wygodne dresy na każdy dzień tygodnia. Oto 7 modeli, w których będziecie chciały chodzić przez cały czas >>>