Yaast to linia suplementów diety przeznaczonych dla osób dorosłych, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Powstała w odpowiedzi na potrzeby dzisiejszego społeczeństwa, które żyje w ciągłym pędzie, stresie i zmęczeniu. Yaast to suplementy diety dla osób, które pragną stawić czoła wymaganiom XXI wieku. Suplementy diety Yaast stworzone dla najbardziej wymagających i ambitnych kobiet oraz mężczyzn. Zawarta w preparatach Yarrowia lipolytica została wzbogacona o selen i chrom, które w znaczący sposób wpływają na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. W składzie suplementów diety Yaast można również znaleźć: biotynę, cynk, kwas foliowy, ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, ekstrakt z winorośli.

Większość z nas na co dzień prowadzi bardzo intensywny tryb życia, nierzadko żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie. Brakuje nam czasu na przygotowanie zbilansowanej diety, na relaks i sen. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wspieranie swojego organizmu za pomocą dobrej jakości suplementów diety. Należy traktować je jako cenne wsparcie oraz uzupełnienie naszej codziennej diety. 

Skład suplementów diety Yaast został opracowany przez technologów z wieloletnim doświadczeniem. Produkty bazują na naturalnych surowcach najwyższej jakości. Składniki zawarte w suplementach diety Yaast zwiększają odporność organizmu na stres oraz uzupełniają dietę w minerały, które wspierają m.in. funkcjonowanie tarczycy, poprawę płodności czy kondycję włosów i paznokci. 

Więcej na stronie: www.yaast.pl
Do kupienia na: www.skotanpharma.pl