Halloween w Stanach ma znacznie bogatszą tradycję niż u nas, choć w ciągu kilku lat ta zaadaptowała się także u nas. Co roku na przełomie października i listopada Instagramy gwiazd pękają w szwach od zdjęć dokumentujących ich metamorfozy. Dla jednych to dobry moment by zaszaleć z wizerunkiem i wypróbować coś, na co nigdy nie zdecydowaliby się w prawdziwym życiu, dla innych okazja, żeby o sobie przypomnieć.

Choć to najbardziej niezobowiązujące i żartobliwe święto, niepohamowana wyobraźnia i pieczołowitość w tworzeniu halloweenowych stylizacji wskazywałyby, że w jakimś stopniu chodzi jednak o ambicję, a do tematu tworzenia stylizacji wkrada się rywalizacja (w poprzednich latach w konkurencji na najlepiej ubrane rodziny na podium uplasowali się. m.in. Kaia Gerber z bratem Presleyem i rodzicami Cindy Crawford i Rande Gerberem, a także Beyonce i Jay Z z małą Blue Ivy).

Jeśli chodzi o polskie gwiazdy, zdecydowanie najbardziej twórcza okazuje się być branża mody; jej przedstawiciele potrafią przebrać się nawet za siebie nawzajem!

Przygotowując się do Halloween 2017 sprawdźcie jak gwiazdy świętowały w ubiegłych latach!