Ed Sheeran według nas posiada jeden z najpiękniejszych głosów na świecie. Oprócz genialnej muzyki, piosenkarz urzeka fanów swoją skromnością i poczuciem humoru. Jest superpopularny, kochają go rzesze ludzi, a wiadomo, że fani są w stanie zrobić wiele, żeby choć dotknąć swojego idola – niektóre z takich pozornie niewinnych sytuacji mogą się okazać niebezpieczne, nie mówiąc już o hejterach, którzy również polują na piosenkarza. Nie dziwi nas, że Ed postanowił wynająć ochronę.

Od 2015 roku jego ochroniarzem jest Kevin Myers. Mężczyzna na pewno sprawdza się w tej roli, ponieważ sam jego widok może przestraszyć. Okazuje się jednak, że panów łączy coś więcej niż relacje gwiazda-ochrona. Wspólne zdjęcia Eda i Kevina pokazują, że są również dobrymi przyjaciółmi i lubią ze sobą współpracować.

ZOBACZ TAKŻE: Ed Sheeran wystąpi na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle?! >>>

Niecałe dwa tygodnie temu, Kevin Myers, założył sobie profil na Instagramie, na którym w dość zabawny sposób pokazuje, jak wygląda jego praca. Jak pewnie się domyślacie, na zdjęciach wrzucanych do sieci przez ochroniarza, widać również samego Eda Sheerana. Mimo tego, że Myers do instagramowej społeczności  dołączył niedawno, to już zdobył ponad 300 tysięcy obserwatorów – musimy jednak przyznać, że wcale nas to nie dziwi. Nie chodzi nawet o to, że publikuje fotki z Edem, ale o osobowość ochroniarza i jego poczucie humoru. Nie pomyślcie jednak, że założył Insta, żeby wybić się na popularności swojego podopiecznego. Na wielu zdjęciach widać, że znajduje się w cieniu gwiazdy, nie wychodzi przed szereg i po prostu wykonuje swoja pracę.

Koniecznie zaobserwuje @securitykev, warto! Przedsmak tego, co zobaczycie na profilu ochroniarza Eda Sheerana znajdziecie w naszej galerii – wrzuciłyśmy tam nasze ulubione fotki!