Przeglądając obserwowane na Instagramie profile nietrudno zauważyć, że użytkownicy tego serwisu społecznościowego walczą o atencję, urozmaicając swoje konta, by te wyróżniały się na tle innych. Służą im do tego różnego rodzaju aplikacje, których pojawia się coraz więcej. Dzięki nim poprawimy jakość publikowanych zdjęć czy dodamy efekty specjalne. Jedną z tych najpopularniejszych jest bez wątpienia VSCO, ale umówmy się - im jest się aktywniejszym na Instagramie, tym zasób apek do obróbki zdjęć jest też bardziej zaawansowany. 

Zobacz także: Eva Chen radzi: Jak odnieść sukces na Instagramie? 10 sprawdzonych tipów

Na pewno rzuciły wam się w oko zdjęcia, na których pojawia się szkic osoby widniejącym na ujęciu. Być może zauważyliście też, że posty niektórych przypominają kolaże, jakby ktoś specjalnie przygotował je w profesjonalnym programie graficznym. Te wszystkie opcje znajdziecie w aplikacji PicsArt. Jest ona dostępna zarówno w App Store, jak i Google Play i sklepie Microsoft. Apka jest darmowa, ale jak większość, posiada oczywiście dodatkowo płatne wersje umożliwiające większe pole do popisu.

Jak w PicsArt uzyskać taką "artystyczną kreskę" na przykład na selfie? Umożliwi wam to opcja Simple Sketch, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Wchodzicie w "Efekty", a następnie "Szkic" i gotowe! Wasze zdjęcie otrzymuje efekt wow. Z kolei dla tych w ramach opcji Gold do wypróbowania jest również Total Sketch, dzięki czemu bardziej zaszalejecie z edycją fotki oraz Double Sketch i Shape Sketch. Co Wy na to?

Zobacz także: Instagram stworzył nową aplikację do kontaktu z bliskimi przyjaciółmi, której wszyscy potrzebowaliśmy