Jeszcze rok temu na gali rozdania nagród BAFTA Bradley Cooper i Irina Shayk pojawili się jako para. W tym niestety już się to nie udało. O kryzysie w związku tej dwójki mówiło się od Oscarów zeszłego roku, kiedy wspólny występ na gali Coopera i Lady Gagi, czyli odtwórców głównych ról w filmie „Narodziny gwiazdy” podgrzał atmosferę wokół ich rzekomego romansu. Bradley i Gaga oczywiście publicznie zaprzeczali, że nie łączy ich tylko przyjaźń, ale tym tłumaczeniom nie pomagał fakt, że wokalistka na początku 2019 roku rozstała się też ze swoim narzeczonym, Christianem Carino. Kilka miesięcy później, w czerwcu 2019 roku wszystko było już jasne. Związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk definitywnie się zakończył, choć do dziś nie wiadomo, kto lub co było tego przyczyną. Modelka wyprowadziła się z ich wspólnego domu, zabierając ze sobą ich wówczas 2-letnią córkę Leę de Seine Shayk Cooper.

BAFTA 2020: Bradley Cooper i Irina Shayk na jednej imprezie!

Okazało się jednak, że zarówno Bradley, jak i Irina pojawili się na zorganizowane przez markę Tiffany & Co. oraz brytyjską edycję magazynu „Vogue” after party tegorocznej gali rozdania najważniejszych brytyjskich nagród filmowych. Czyli pierwszy raz od siedmiu miesięcy znaleźli się na tej samej imprezie. Irina czas spędzała m.in. w towarzystwie swojego przyjaciela, dyrektora kreatywnego domu mody Givenchy, Riccardo Tisciego. Ale nie odmówiła wspólnego zdjęcia z byłym ukochanym! Irina i Bradley zapozowali wspólnie z redaktorem naczelnym brytyjskiego „Vogue’a”, Edwardem Einfulem. I nie wyglądali na mocno skonfliktowanych byłych kochanków. Chyba, że bardzo starali się, żeby tak nie wyglądać. W każdym razie, na pewno im to wyszło, przez co przypomnieli nam, jaką piękną parę tworzyli. 

Pary, za którymi tęsknimy - Jennifer Aniston i Brad Pitt, Kate Moss i Johnny Depp oraz wiele więcej

Co ciekawe, ostatnio Irina udzieliła Edwardowi Einfulowi, z którym prywatnie się przyjaźni, wywiadu, w którym pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem. Modelka wypowiadała się bardzo emocjonalnie o ojcu swojej córeczki. „Mieliśmy duże szczęście doświadczyć tego, co wspólnie stworzyliśmy. Życie bez B (Bradleya - przyp. red.) to nowe terytorium”. Irina podsumowała swój związek z aktorem w kilku zdaniach i przyznała, że wyciągnęła wnioski z tej życiowej lekcji. „Uważam, że we wszystkich dobrych związkach pokazujesz swoje najlepsze i najgorsze oblicze - taka już jest ludzka natura (...) Dwoje świetnych ludzi nie zawsze tworzy dobrą parę” - powiedziała Shayk. Shayk opublikowała również zdjęcie okładki magazynu na swoim Instagramie, dziękując redaktorowi naczelnemu brytyjskiego „Vogue’a” za wsparcie podczas wywiadu i przyznała, że podczas rozmowy kilka razy była bliska płaczu.