Irina Shayk od 22 miesięcy jest szczęśliwą mamą dziewczynki Lee De Seine Shayk Cooper. To pierwsze potomstwo zarówno w przypadku rosyjskiej piękności, jak i jej partnera, aktora Bradleya Coopera, z którym spotyka się od kwietnia 2015 roku. Para pojawiła się ostatnio razem na gali rozdania Złotych Globów i wyglądała na totalnie zakochaną. Generalnie stara się jednak unikać rozgłosu i dba o swoją prywatność. Ostatnio jednak modelka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa i wyznała, że to „jedna z najwspanialszych rzeczy na świecie”.

Irina Shayk o byciu mamą: „sprawiło, że jestem lepsza osobą”

33-letnia Irina Shayk uważa, że bycie mamą nie zmieniło diametralnie jej życia, ale na pewno sprawiło, że stało się lepsze. W rozmowie z magazynem W wyznała, że „rodzina jest najważniejszą wartością na świecie”, ale także, że posiadanie dzieci nie powinno powstrzymywać nas przed wyrażaniem siebie. „Żyjemy w XXI wieku. To, że jesteś matką i masz dziecko nie oznacza, że musisz się zmienić i ubierać w inny sposób.” Tak odpowiedziała na pytanie, czy zmienił się jej styl odkąd na świecie jej jej córeczka.

Shayk zdradziła także, co dodaje jej energii i tutaj z pewnością będziecie zaskoczeni: „Jem ciasto! Dużo ciasta”. Modelka nie odmawia sobie również kawy, ale stara się ograniczać tylko do jednej filiżanki dziennie, rano. Zanim jednak po nią sięgnie, dzień zaczyna od szklanki wody z cytryną. Więc jeśli Wy jeszcze tego nie robicie, właśnie macie kolejny powód, żeby zacząć!

Dlaczego codziennie powinniśmy pić ciepłą wodę z cytryną? >>>