Iwona Cichosz to znana tłumaczka polskiego języka migowego, youtuberka i działaczka społeczna. Głośno zrobiło się o niej w 2016 roku, gdy wygrała międzynarodowy konkurs piękności Miss Świata Głuchych. Jej medialny potencjał dostrzegła szybko Telewizja Polsat i w 2017 roku zaprosiła ją do udziału w siódmej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie Iwona występowała w parze ze Stefano Terrazzino. Radziła sobie świetnie, przez co szybko została jedną z faworytek do zdobycia Kryształowej Kuli. Ostatecznie zajęła drugie miejsce – w wielkim finale przegrała z piosenkarką Natalią Szroeder.

Co dziś słychać u Iwony Cichosz?

Na fali popularności zdobytej w show Polsatu Iwona Cichosz zaczęła otrzymywać kolejne, interesujące propozycje, w tym rolę w popularnym serialu telewizyjnym „Leśniczówka”. Wcielała się tam w rolę Maryny Ruszczyc, siostry Katarzyny (w tej roli Jolanta Fraszyńska).

W 2019 roku Iwona wyszła za mąż za Norwega Trulsa Yggsetha, z którym poznała się w Atenach. W trakcie pandemii koronawirusa małżeństwo przeprowadziło się na stałe do Oslo.

17 lipca 2020 roku para powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Iwona i jej mąż zostali rodzicami chłopca, który otrzymał imię Antoni.

Iwona Cichosz jest w drugiej ciąży

Niecałe szesnaście miesięcy po narodzinach syna Iwona Cichosz-Yggseth poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że znów jest w ciąży.

Za kilka miesięcy będzie nas więcej - napisała pod zdjęciem, na którym eksponuje swój wyraźnie już zaokrąglony brzuch. - Życzcie nam tylko zdrowia, a z gratulacjami poczekajcie, aż dziecko przyjdzie na świat - dodała.

Celebrytka na razie nie zdradziła, czy zna już płeć swojego drugiego dziecka.

Życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. Zdjęcie Iwony z ciążowym brzuchem znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: