Zdjęcie na Instagramie zasługujące na tysiące serduszek, to nie lada wyzwanie. Ciekawy kadr jest już oczywiście połową sukcesu. Ale ciągle zostają przecież wszystkie inne opcje, które uczynią z naszego ujęcia powód do zachwytu naszych followersów. Odpowiednie światło, kontrast, wyostrzenie i wszystkie inne możliwe filtry. Co z kolei w przypadku transmisji live na Facebook'u, robi się już znacznie bardziej problematyczne. A ostateczny efekt, nawet przy materiale, z którego jesteśmy bardzo dumni, często pozostawia niestety wiele do życzenia.

Na szczęście powstają coraz to nowsze funkcje, właśnie z myślą o wytrawnych użytkownikach kanałów społecznościowych. Tak, jak dostępna w modelu ASUS ZenFone Live (ZB501KL) aplikacja BeautyLive - pierwsza na świecie opcja gwarantująca  idealny wygląd użytkownikowi transmitującemu na żywo do mediów społecznościowych. I ma to zastosowanie na niemal 30 portalach, oczywiście z tymi najpopularniejszymi, jak Facebook, Instagram czy YouTube na czele.
 
Za sprawą zastosowanych technologii, BeautyLive płynnie wygładza skórę oraz usuwa jej niedoskonałości. Ale to nie wszystko! ZenFone Live zadba nie tylko o to, jak wyglądacie, ale również o jakość dźwięku podczas relacji na żywo. Możecie być pewni, że Wasz głos będzie idealnie wyraźny dzięki parze mikrofonów redukujących hałasy otoczenia i wspomagających nagrywanie. Mikrofony doskonale wychwytują mowę, co znacznie podnosi jakość transmisji na żywo bez względu na to, czy znajdujemy się na zatłoczonej ulicy, w głośnym barze czy na festiwalu muzycznym.