TK Maxx oferuje bogaty wybór produktów – od ubrań i butów, po akcesoria oraz dodatki do domu – wszystko pod jednym dachem. Jak wśród tysięcy unikatowych perełek znaleźć tą jedyną? W obliczu tak dużego asortymentu wspólnie z TK Maxx przygotowaliśmy kilka wskazówek, zwłaszcza, że przez najbliższy tydzień  w wybranych lokalizacjach macie szansę na zakup jeszcze większej liczby produktów od największych projektantów i znanych domów mody w cenach do 60%. niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Oto nasze złote zasady:
Bądź otwarty – zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”!

Przygotuj się do zakupów – wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to, co od razu wpadnie Ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj je póki jeszcze są dostępne!

Łowienie perełek – w działach z modą (np. damską) szukaj ubrań pamiętając o tym, że asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorię (np. sukienki) oraz rozmiar (np. 38).

Masz tylko chwilę? – rób zakupy z misją! Wejdź tylko do jednego z działów (np. akcesoria, dział dla domu, buty) i szukaj pokus tylko w obrębie tej części sklepu.

Często zaglądaj do TK Maxx – do każdego sklepu asortyment dostarczany jest kilka razy w tygodniu – więc każdego dnia masz szansę na znalezienie nowej unikatowej perełki

Bądź czujny – to co widzisz może zaraz zniknąć z półek i wieszaków. Cały asortyment znajduje się na terenie sklepu – nie ma magazynów, w których przechowywane są dodatkowe sztuki danego produktu. Należy zatem szybko chwytać okazję, póki jeszcze jest!
Już teraz sprawdź swoją wiedzę w praktyce w jednym z 37 lokalizacji w całej Polsce. Listę sklepów znajdziesz tu: www.tkmaxx.pl/sklepy

Życzymy udanych łowów!