Karolina Sobańska jest znana jako YouTuberka i autorka podcastu. Jej materiały wyświetlane były już miliony razy. Karolina jednak wykorzystuje uwagę swoich widzów, aby mówić o rzeczach, które uważa za ważne: weganizm, ekologia, zrównoważone podejście do środowiska, etyczna moda. Edukuje, podpowiada, jak podejmować decyzje bardziej świadomie. Dziewczyny rozmawiały o tym, czym jest ekologia i czemu weganizm to postawa odpowiedzialna nie tylko wobec własnego zdrowia, ale także całej planety.

„Szczęście jest wyborem” – Orina Krajewska w kolejnym odcinku #GirlsTalk >>>

Czy ekologiczne postawy wymagają wyrzeczeń i wielkich zmian? Często słysz się, że weganizm jest drogi i skomplikowany. Karolina wierzy w metodę małych kroków, czyli tzw. "baby steps". Według niej małe decyzje, codzienne wybory potrafią bardzo dużo zmienić, a także przyczynić się do kształtowania pozytywnego nawyku. Wiesz, że żeby zaoszczędzić 6 000 litrów wody wystarczy zrezygnować z jednego burgera? Ten sam efekt można osiągnąć, nie myjąc się przez pół roku. 

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę, life&business coacha, z myślą o kobietach. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 18.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli.