Chyba każdy, kto nawet w minimalnym stopniu interesuje się tematem tegorocznej gali wręczenia Oscarów musiał natknąć się na temat historycznej pomyłki, prawda? Przypomnijmy, że chodzi o pomylenie koperty z wynikiem w kategorii "Najlepszy film", w związku z czym statuetka trafiła w ręce ekipy "La La Land" zamiast do "Moonlight".

ZOBACZCIE, JAK REŻYSER "MOONLIGHT" KOMENTUJE WPADKĘ PRZY OGŁOSZENIU WYNIKÓW ZA "NAJLEPSZY FILM" >>>

Do dziś wybrzmiewają jeszcze echa tej pomyłki, a wielu z komentujących zastanawia się czy to przypadek, czy może celowe zagranie ekipy przygotowującej scenariusz imprezy. W końcu dawno nie emocjonowano się tak Oscarami, jak w tym roku - szum w social mediach został osiągnięty.

Z zaistniałej sytuacji pośmiać się postanowił James Corden. W ramach programu "The Late Late Show with James Corden" stworzył parodię scenę przesłuchania z filmu "La La Land", w której udział bierze Emma Stone. Komik w peruce przypominającej włosy aktorki wyśpiewuje całą niefortunną historię, która przydarzyła się ekipie musicalu podczas tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Nie zdradzamy więcej, po prostu sami to zobaczcie.