Jareda Leto już 18 kwietnia pojawi się w Łodzi. Wszystko to w ramach trasy koncertowej jego zespołu Thirty Seconds to Mars, który wystąpi przed polską publicznością w łódzkiej Atlas Arenie. Natomiast nieco wcześniej, bo 9 marca, 46-letniego wokalistę i aktora zobaczymy na małym ekranie, w najnowszej oryginalnej produkcji Netflixa z jego udziałem. Chodzi o tytuł Outsider, za  którym stoją reżyser Martin Zandvliet (możecie kojarzyć go z filmem Modelka) oraz autor scenariusza Andrew Baldwin. 

ZOBACZ TAKŻE: Komedie romantyczne wszech czasów. Której z nich nie widziałaś?

Leto wciela się w nim w rolę Nicka Lowella, wziętego do niewoli po II Wojnie Światowej amerykańskiego żołnierza. Zostaje on jednak wypuszczony dzięki swojemu współwięźniowi, i jak się okazuje - członkowi Yakuzy, czyli japońskiej mafii. Po wyjściu na wolność bohater grany przez Jareda Leto zmuszony jest spłacić swój dług, a także zyskać szacunek grupy, by przetrwać w przestępczym światku. 

ZOBACZ TAKŻE: Nowy film Małgorzaty Szumowskiej. Zobacz zwiastun!

Oprócz laureata Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego w filmie Witaj w klubie, w obsadzie produkcji Netflixa znaleźli się Tadanobu Asano, Kippei Shiina, Shioli Kutsuna, Emile Hirsch, Raymond Nicholson, Rory Cochrane, Nao Omori oraz Min Tanaka. Zwiastun filmu możecie obejrzeć poniżej