Festiwal muzyczny to przede wszystkim koncerty, ale każdy przecież lubi dobrze wyglądać wśród innych ludzi, prawda? Może warto na chwilę odstawić na bok narzekania, że wyjazd na Open'era to nie wyjazd na Fashion Week i zastanowić się nad tym, co spakować do walizki.

W tym roku na festiwalach nadal dominują frędzle, metaliczne tatuaże, styl boho, dżinsowe szorty (najlepiej z naszywkami, ćwiekami), botki, rzymianki (uważajcie na słońce), zwiewne materiały - w końcu to letnie, a nie zimowe festiwale muzyczne.

Oczywiście główną zasadą przy wyborze festiwalowej stylizacji jest to, aby czuć się w niej swobodnie i komfortowo. Nikt nie każe wam się przebierać, stroić, ale chyba warto specjalnie na te kilka dni pokazać się z jak najlepszej strony. Kto wie, może czeka tam na was przyszła miłość albo przyjaźń na lata - tak wiemy, nie powinno się nikogo oceniać po wyglądzie, ale dobrze wiecie, że większość z nas to wzrokowcy.

Dlatego poświęćcie kilka chwil na wybór festiwalowych stylizacji i dokładne spakowanie walizki na wszystkie możliwe warunki atmosferyczne. Nigdy nie wiadomo kiedy z espadryli przesiądziecie się na kalosze.

Jeżeli wybieracie się na festiwal Open'er, to nie zapomnijcie odwiedzić naszej strefy, w której będziemy robić prawdziwe tatuaże - za darmo!

Sprawdźcie też nasze rekomendacje koncertów polskich artystów na festiwalu Open'er.