Tego chyba nikt się nie spodziewał! Gdy w 2012 roku Jennifer przyjęła oświadczyny swego partnera, a trzy lata później powiedziała tak mówiło się, że etap Brada aktorka ma oficjalnie za sobą. Tymczasem jak się okazuje para, która uchodziła za wyjątkowo zgodną i dobraną właśnie oficjalnie potwierdziła rozstanie. Wszystko wskazuje na to, że decyzja zapadła już w zeszłym roku, a Jennifer Aniston i Justin Theroux nie są już razem od kilku miesięcy.

Zapewniają, że choć ich drogi rozchodzą się, wciąż pozostają sobie bliscy i rozstaja się w dobrych relacjach. Trudno się dziwić – nikt nie oczekuje, że po 7 latach związku, który bądź co bądź dla obojga przez długi czas był satysfakcjonujący, z dnia na dzień staną się sobie obojętni.

Para tłumaczy też, że zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie, by uprzedzić falę spekulacji na temat rozwodu – nie ma wątpliwości, że ta wiadomość będzie siłą napędową Internetu w najbliższych tygodniach. Poza tym o kryzysie w związku mówiło się od jakiegoś czasu – pod koniec ubiegłego roku małżonkowie nie mieli wielu sposobności, by popracować nad swoją relacją - Aniston była pochłonięta pracą nad serialem, w którym pojawi się u boku Reese Witherspoon i filmem Dumplin’, do którego zdjęcia realizowano w Atlancie, a z kolei aktor przygotowywał się do roli w komedii The Spy Who Dumped Me w Budapeszcie. Dodatkowo, jak wskazuje zagraniczna prasa, nawet dzień swoich 49. urodzin aktorka świętowała wśród najbliższych, wśród których zabrakło jednak jej męża.  

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Aniston i inne gwiazdy, które świadomie zrezygnowały w macierzyństwa

Co konkretnie przyczyniło się do rozpadu związku Aniston i Theroux – dokładnie nie wiadomo, natomiast jak się okazało, otworzyło to drogę do spekulacji na temat możliwej reaktywacji związku Jennifer Aniston – Brad Pitt. Cóż, jak się okazuje nawet 12 lat po rozstaniu, mając na koncie kolejny kilkuletni związek, który nie przetrwał próby czasu, ta para nie przestaje rozpalać masowej wyobraźni. Jak obstawiacie, jest coś na rzeczy? 

ZOBACZ TEŻ: Ulubione ubrania Rachel z "Przyjaciół", które prawdopodobnie masz w swojej szafie