Kiedy lata temu spotkały się na planie Przyjaciół, mówiło się, że zwyczajnie za sobą nie przepadają. Nigdy nie potwierdzono tych plotek, ale nawet jeśli były one prawdą – czas leczy rany. Bo jak donosi The Hollywood Reporter, Jennifer Aniston i Reese Witherspoon ponownie będziemy mogli oglądać razem na ekranie. Aktorki pracują obecnie nad własnym serialem komediowym, który opowiadać ma o pracy w amerykańskich mediach. Akcja dziać się będzie w Nowym Jorku i skupi się na dwóch kobietach obracających się w środowisku programów śniadaniowych. Obie gwiazdy mają nie tylko zagrać główne role, ale będą także pełnić rolę producentów wykonawczych, podobnie jak Michael Ellenberg, wcześniej pracujący dla HBO. Wiadomo także, że za scenariusz odpowiedzialny będzie Jay Carson, któremu zawdzięczamy m.in. genialne House of Cards.

Nieznany jest jednak ani tytuł, ani data premiery, a także nie powiedziano jasno, która stacja bądź serwis streamingowy (np. Netflix czy Amazon) wykupią prawa do serialu. Na brak zainteresowanych na pewno nie będzie co narzekać. W końcu ostatni projekt Reese Witherspoon, czyli Wielkie Kłamstewka, otrzymał aż 18 nominacji do tegorocznych nagród Emmy. Aktorka jest jedną z jego producentek, tuż obok Nicole Kidman.

Jeżeli wszystkie doniesienia zostaną oficjalnie potwierdzone, oznaczać to będzie, że Jennifer Aniston po 13 latach wraca do telewizji! Od momentu zakończenia emisji Przyjaciół w 2004 roku na małym ekranie pojawiła się gościnnie wyłącznie dwa razy: w Rockefeller Plaza 30 i Cougar Town: Miasto kocic.

Zobacz także: Jennifer Aniston wyznała, jak według niej wyglądaliby „Przyjaciele”, gdyby powstali w 2017 roku!