Na początku stycznia do kin trafił film "Joy", w którym główną rolę zagrała Jennifer Lawrence. Wcieliła się w rolę Joy Mangano - samotnej matki z Lond Island, która wynajduje mopa i staje się milionerką. Brzmi banalnie? Nie oceniajcie "książki" po okładce. 

Zanim jednak skusicie się na ten film, warto poświęcić kilka minut na poniższe streszczenie wywiadu, który Jennifer udzieliła amerykańskiej edycji magazynu Glamour. Wybraliśmy dla was jego najciekawsze momenty.

1. Jak określiła by swój styl?

"Zdzirowaty i lesbijski - tak dosłownie określam swój styl w rozmowie ze stylistą. Nie wiem czy to jest obraźliwe... Nie często można mnie spotkać na czerwonym dywanie ubrana w zdzirowaty i lesbijski sposób, ponieważ reprezentuję kobietę w stylu Dior - co jest dla mnie zaszczytem. Jednak mam również cycki i tyłek. Są rzeczy, które stworzone są dla chudych ludzi, takie jak haftowane sukienki albo takie, które zakrywają zbyt wiele sprawiając, że wyglądam grubo. Jeżeli masz cycki - pokaż je! To są cycki, a nie cellulit. Wszystko jest z nimi ok."

ZOBACZ JENNIFER LAWRENCE W KAMPANIACH MARKI DIOR >>>

2. Trzy miesiące wolnego od bycia sławnym

"Myślę, że powinniśmy mieć prawo do wolnego czasu (od bycia sławnym). Trzy miesiące. Och, moje trzy miesiące wolnego, podczas którego nie możesz mnie fotografować. Bardzo chciałabym mieć możliwość bycia, aby mnie nie fotografowano. Wtedy pewnie nie ukazałby się nagłówek, że miałam te same dżinsy trzy dni z rzędu."

3. Za co uwielbia Amy Schumer, Adele i Emmę Stonę?

"Kocham Emmę. Powoduje, że wybucham śmiechem - jest taka teatralna i urocza. Adele spotkałam jakiś rok temu. Razem jesteśmy trochę nieuprzejme. Emma nigdy w życiu nie miała na czyjś temat złych myśli - to takie dziwne. Nie lubię poznawać nowych ludzi, ale te dwie i Amy są naprawdę kochane - i takie normalne. Czuję się, jakbym spotykała się z przyjaciółkami, których nie interesuje to czym się zajmuję. Amy zawsze chciała mieszkać na wyspie Martha's Vineyard. Pokazała nam ten dom i od razu powiedziałyśmy, że wygląda jak z filmu "Grey Gardens". Zestarzejemy się w nim wspólnie. To jest nasz wspólny plan na życie."

ZOBACZ JENNIFER LAWRENCE W KAMPANIACH MARKI DIOR >>>

Lutowe wydanie polskiej edycji magazynu Glamour już 21 stycznia.