Jennifer Lopez jeszcze do niedawna nie miała szczęścia w miłości. Jej życie uczuciowe – w przeciwieństwie do zawodowego – nie było usłane różami. Amerykańska aktorka i piosenkarka zdobyła popularność w latach 90., kiedy za pierwszoplanową rolę w filmie Selena otrzymała nominację do Złotego Globu. Jej kariera rozwinęła się błyskawicznie, a J.Lo zdobywała sukcesy nie tylko jako aktorka, ale również jako piosenkarka – jej hity nucimy chyba wszyscy. Jennifer doceniono również na polu muzycznym, ponieważ zdobyła dwukrotną nominację do nagrody Grammy, czyli najważniejszej statuetki w branży. Lopez była trzykrotnie zamężna, miała również w swoim życiu kilka poważnych związków (m.in. z Benem Affleckiem), ale dopiero w wieku 47 lat – jak sama przyznała – odnalazła prawdziwą miłość, którą okazał się baseballista Alex Rodriguez. Para związała się 3 lata temu, a w zeszłym roku Jennifer i Alex zaręczyli się!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez odwołali ślub! Co się stało?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się ponad rok temu na Bahamach. Sportowiec wręczył artystce piękny pierścionek zaręczynowy, warty 5 milionów dolarów. Para zaplanowała swój ślub, który miał się odbyć w pierwszej połowie tego roku we Włoszech. Niestety z powodu pandemii koronawirusa byli zmuszeni przełożyć ceremonię. W wywiadzie dla stacji radia Andy przyznała, że zależy im na ślubie i chcieli, aby odbył się jeszcze w tym roku, ale po długich rozmowach doszli do wniosku, że muszą zrezygnować z ceremonii w 2020 roku. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie porzucają jednak marzeń – para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, gdy tylko sytuacja na świecie powróci do normalności.  

Córka Jennifer Lopez prawdziwą gwiazdą Super Bowl 2020! Wszyscy mówią też o wspólnym występie J.Lo i Shakiry >>>

Z kim wcześniej była związana Jennifer Lopez? Jej pierwsze małżeństwo było z Kubańczykiem Ojani Noà, z którym rozstała się po roku. Następnie artystka była w związku z P. Diddym przez około 3 lata. W 2001 roku została żoną tancerza Crisa Judda, z którym rozwiodła się po 12 miesiącach. Jej najbardziej medialnym związkiem był ten z aktorem Benem Affleckiem. Para była w związku 2 lata, nawet zaręczyła się, ale ślub odwołano w ostatnim momencie. Ostatnim małżeństwem Jennifer Lopez był związek z piosenkarzem Markiem Anthony’m, z którym mają dwójkę dzieci: bliźniaków Emmę i Maximiliana, którzy skończyli niedawno 12 lat.