Ubiegłej nocy zagraniczne media, na czele z serwisem Page Six poinformowały, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się po około czterech latach związku. Przyczyna rzekomego rozstania nie została jednak ujawniona. Niespełna dobę później główni zainteresowani całą sprawą postanowili skomentować medialne doniesienia. Czego dowiadujemy się z wydanego przez nich oświadczenia? Sprawdź poniżej.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez skomentowali plotki na temat rozstania!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są jednak razem? Amerykański serwis People opublikował (dość zwięzłe) oświadczenie pary, z którego dowiadujemy się, że informacje na temat rozstania nie są prawdziwe. „Pracujemy nad niektórymi rzeczami” – przyznali baseballista oraz gwiazda takich filmów, jak Powiedz tak czy Pokojówka na Manhattanie

Głos w sprawie zabrały również osoby z bliskiego otoczenia pary. W rozmowie ze wspomnianym już People wyznały, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przechodzą teraz kryzys, ale nigdy – oficjalnie nie zerwali. Co więcej, podkreślają, że spekulacje związane z rzekomą niewiernością baseballisty nie miały wpływu na ich relacje. 

„Nigdy oficjalnie nie zerwali, nie rozmawiali o tym. Nadal są parą” – przyznał informator / informatorka serwisu People. 

Informatorzy serwisu People dodali, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wciąż chcą być razem. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa oraz zawodowe zobowiązania (J.Lo pracuje nad nowym filmem na Dominikanie, natomiast baseballista przebywa w Miami) nie ułatwiają im tego.