Zapraszanie gwiazd przez marki kosmetyczne do współpracy nad kolekcjami to już norma. Ale trudno się dziwić - nawet, jeśli brandy nie mają problemu ze sprzedażą, kto dodatkowo rozpromuje produkty lepiej, jeśli nie znane nazwisko? Niektórym firmom specjalne kolekcje tworzone we współpracy z celebrytami weszły wręcz w nawyk, czego najlepszym przykładem jest MAC. Czyżby Inglot, brand rodem z podkarpackiego Przemyśla, miałby być następny? Cóż, na pewno jest na dobrej drodze, bo właśnie ogłosił, że 26 kwietnia światło dzienne ujrzy linia stworzona przez Jennifer Lopez

Limitowana kolekcja, którą stworzyłam wspólnie z marką INGLOT jest pełna moich must-have makijażowych w ulubionych kolorach. Mamy tutaj wszystko - od maskary, przez pomadki, róże do policzków, rzęsy, aż po cienie do powiek i oczywiście bronzery’’ – mówi Jennifer. To, co unikalne i zarazem ekscytujące w tej kolekcji to palety Freedom System, które umożliwiają wykreowanie własnej, spersonalizowanej palety do makijażu, zawierającej produkty i kolory, których potrzebujesz. Nie musisz kupować palet do makijażu z pięcioma cieniami, żeby mieć jeden kolor, którego naprawdę chcesz użyć.

Kolekcja J.Lo x Inglot będzie się składać z 70 produktów. To m.in. pudry, pomadki do ust, cienie do powiek i kasetki Freedom System. To, na co możemy liczyć w ramach linii stworzonej przez Jennifer, to zaawansowane formuły produktów oraz bogata kolorystyczna paleta. Znajdziemy w niej zarówno subtelne, a zarazem wyraziste odcienie nude, połyskujące akcenty, jak również głębokie, zmysłowe kolory, idealne do stworzenia perfekcyjnego efektu smokey eyes

Dlaczego Inglot zdecydował się zaprosić o współpracy właśnie J.Lo? 

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego ambasadora. Jennifer jest prawdziwą wizjonerką w dziedzinie makijażu - mówi Grzegorz Inglot, Wiceprezes INGLOT USA. Oprócz świetnego stylu, jest również ekspertem w sferze beauty. Po wielu latach pracy z najlepszymi w tej branży dokładnie wie czego pragną kobiety oraz jakie produkty są im niezbędne, aby wykreować piękny blask, z którego słynie - dodaje. 

Kolekcja, jak wspomnieliśmy wyżej, trafi do sprzedaży już lada dzień i pojawi się we wszystkich punktach sprzedaży Inglot, online na inglot.pl oraz na stronie jenniferlopezinglot.com. 

ZOBACZ TAKŻE: Victoria Beckham wprowadza autorską linię kosmetyków do pielęgnacji