James Corden zapowiedział, że w najnowszym odcinku "The Late Late Show" w Carpool Karaoke wystąpi kolejna wielka gwiazda. Tym razem to Jennifer Lopez, której udział zapowiedział inny specjalny gość. James Corden zaśpiewał wspólnie z Macklemore & Ryan Lewis (w rytm hitu "Downtown"):

 

So tonight, I'm on my way before 12:30

Cleaning up my language 'cause I can't talk dirty

I'll make your TV shine brighter than a halo

All leading up to a carpool with J.Lo

 

Carpool Karaoke z Jennifer Lopez to specjalny odcinek z kilku względów. Poza występem wyjątkowej gwiazdy, chodzi o rocznicę występów Cordena w "The Late Late Show". Możemy więc spodziewać się, że ten odcinek, a właściwie cały cykl (prowadzący wybrał się w trasę swoim samochodem i będzie zapraszał do niego więcej gwiazd) będzie jeszcze bardziej spektakularny od poprzednich. A o to wcale nie jest łatwo. 

Wśród gości Jamesa Cordena byli już m.in. Stevie Wonder, który zadzwonił do dziewczyny prowadzącego i zaśpiewał jej przez telefon "I just called to say James loves you", Elton John śpiewający hit z "Króla Lwa" w przebraniu z lwią grzywą na głowie oraz Adele wykonująca "Hello" w niepowtarzalnej wersji z Jamesem jako swoim hypemanem. Do jego samochodu wsiedli także m.in. Mariah Carey, Sia, One Direction, Chris Martin oraz Justin Bieber, który nie tylko wystąpił w jednym odcinku, ale też pojawił się w kolejnym, specjalnym nagraniu, pokazującym powrót Cordena i Biebera z Grammy

Jakie gwiazdy mogą pojawić się w tej edycji poza J.Lo? My liczymy na występ Beyonce oraz Rihannę - obie artystki nie zgodziły się jeszcze na udział w programie. Podobnie jak Sam Smith, do którego Corden próbował już dotrzeć. Czekamy na kolejnych gości!

Zobaczcie zwiastun najnowszego odcinka: