To musiało się tak skończyć! Nie trzeba być wielkim fanem tej gwiazdy by wiedzieć, że makijaż to jej konik i jest w tym temacie Jennifer Lopez jest naprawdę biegła. Nie jest też tajemnicą, że każdy kolejny projekt, w który J Lo się angażuje to murowany sukces, a pomysłów na siebie i ambicji jej nie brakuje. Dlatego stworzenie własnej marki kosmetyków pielęgnacyjnych (po szalonym sukcesie wspólnego makijażowego projektu z Inglotem) było tylko kwestią czasu, kolejnym wyzwaniem do odhaczenia z listy. No i wreszcie jest – internet obiegła wiadomość o tym, że gwiazda jest w trakcie realizacji tego pomysłu.

Rosie Huntington Whiteley zakłada własną markę beauty!

Jennifer Lopez zakłada własną markę kosmetyczną

Lada moment zadebiutuję z kosmetyczną marką. Pracowałam nad tym projektem od dawna, bo bardzo mi zależało, żeby wszystkiego dopilnować osobiście – skomentowała ten news sama zainteresowana w trakcie jednego ze spotkań z fanami, a wiadomość ta spotkała się ze sporym aplauzem. Często jestem pytana o własne pielęgnacyjne zwyczaje, zwłaszcza w kontekście starzenia. Właśnie dlatego w swojej linii kosmetycznej postanowiłam zawrzeć wszystkie osobiste patenty, do których sama chętnie się uciekam i ulubione rozwiązania, które stosuje. Wszystkie są dalekie od inwazyjnych metod – dodała.

Kosmetyki od Jennifer Lopez

Póki co nie są znane szczegóły linii kosmetycznej J Lo, ale gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy. Będzie to coś, co naprawdę działa – zapewniła swoich fanów. Zważywszy na to, jak wygląda sama celebrytka, której w przyszłym roku stuknie pięćdziesiątka, można się spodziewać,  że chętnych na specyfiki sygnowane jej nazwiskiem nie zabraknie.

Skusicie się na kosmetyki pielęgnacyjne stworzone przez Jennifer Lopez?

Retinol a wrażliwa skóra - czy da się to połączyć?