W tym sezonie projektanci Mokobelle postawili na nowe kolory: głębokie burgundy, ciemne granaty i nasycone zielenie. Dzięki połączeniu szlachetnych i półszlachetnych kamieni z pozłacanym srebrem, biżuteria, choć mocno inspirowana stylem etno ma wyjątkowo luksusowy charakter i doskonale współgra z wieczorowymi stylizacjami.

Drugi nurt kolekcji  to  graficzne formy, osadzone w stylistyce art déco - srebrne i pozłacane spektakularne bransolety, geometryczne kolczyki i wyraziste pierścienie. To propozycja dla odważnych i świadomych swej atrakcyjności kobiet, które pragną przyciągać wszystkie spojrzenia.

Wielbicielkom subtelniejszych ozdób dedykowana jest linia delikatnych naszyjników i bransoletek w formie łańcuszków z różnymi zawieszkami oraz srebrno–jedwabnych sznureczków. Noszone pojedynczo lub po kilka na raz staną się talizmanem chroniącym przed jesienną chandrą.

W kolekcji nie mogło zabraknąć nowych propozycji dla młodszych klientek – liniaYoung zachwyca energetycznymi jesiennymi kolorami oraz dużym wyborem uroczych zawieszek. Projektanci marki nie zapomnieli również o panach – z myślą o nich powstały surowe w formie, wykonane ze szlachetnych materiałów bransoletki i naszyjniki.

 

Zobacz też:

Trendy w jesiennej kolekcji Goshico - kolor i geometria

Vintage shopping z modelkami

Pandora - poznaj tajniki produkcji biżuterii