Prowadzi popularnego bloga, założyła własną markę, a przy tym jest gwiazdą Instagrama na którym śledzi ją ponad 780 tysięcy osób. A gdyby tego było mało - w kwietniu oficjalnie ogłoszono, że Jessica Mercedes podjęła się kolejnego wyzwania. Blogerka została  dyrektor kreatywną treningów adidas Women #HereToCreate! I nie, nie mylcie tego z rolą prowadzącej. Jessica - jak sama mówi - odpowiedzialna jest za wymyślenie całej koncepcji, znalezienie miejsca i przygotowanie super atrakcji tak, by każdy trening był niezapomnianym i nietypowym przeżyciem. Seria liczy aż siedem treningów, na których można spróbować siedmiu dyscyplin, pod okiem siedmiu zawodowych trenerek. Co więcej, dla każdego z nich wybrano inną, zaskakującą lokalizację. Kto był, ten wie, a kogo nie było – 24 czerwca ma szansę to nadrobić!

Za nami już fitness w blasku neonów, w apartamencie z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy oraz float fit w basenie w Pałacu Kultury i Nauki. A co będzie kolejne? Tutaj ucieszą się wszyscy miłośnicy muzycznych imprez pod gołym niebem bowiem adidas wraz z Jess otwiera festiwalowy sezon i zaprasza do... tańca! Zajęcia poprowadzi choreografka i tancerka Ilona Bekier (tak, możecie kojarzyć ją z programu You Can Dance!). Nam w wywiadzie (do obejrzenia poniżej!) Jessica opowiada więcej o tym, jaki temat i jaki rodzaj aktywności wybrała na kolejny trening, ale także zdradziła, na czym dokładnie polega jej rola dyrektor kreatywnej. Z blogerką spotkaliśmy się na basenie, tuż po treningu float fit, a jeżeli Wy też chcecie ją poznać, okazja nadarzy się już 24 czerwca.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu z serii #HereToCreate wystarczy wejść na stronę www.adidas.pl/treningiadidaswomen i zarejestrować się, dołączając do treningu „DANCE”. Następnie należy podać swój instagramowy nick (konto musi być publiczne) i wykonać zdjęcie lub wideo pokazujące Waszą kreatywność w sporcie. Pamiętajcie, żeby w opisie dodać hasztag #HereToCreate i oznaczyć profil @adidas_pl. Jess wraz z marką adidas wybierze najciekawsze zgłoszenia. Możecie wysyłać je do 17 czerwca, a zwycięzcy otrzymają e-maila dwa dni później. Do zobaczenia!