Możemy wspólnie snuć teorie, wymyślać dalszy ciąg wydarzeń i losy bohaterów, ale powiedzmy sobie szczerze – na cokolwiek byśmy nie wpadli, nawet nie będziemy o krok od tego, co bracia Duffer przygotowali dla nas w trzecim sezonie Stranger Things. Jedyne czego możemy się spodziewać to... niespodziewanego, co (zapewne z nieskrywaną radością) twórcy serialu udowadniają nam od pierwszego odcinka. Dlatego nie spodziewajcie się wiele po najnowszej zajawce Stranger Things 3. Tylko sprawi, że jeszcze bardziej będziecie czekać na kolejną odsłonę hitu Netflixa i zaczniecie sobie sporo dopowiadać do tego, co zobaczycie.

„Stranger Things”: powstanie seria książek na podstawie serialu! >>>


Stranger Things 3 – jest pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu!

W krótkim filmiku, stylizowanym na reklamę centrum handlowego Starcourt Mall z lat 80., wychwalane są wszystkie dobrodziejstwa tego miejsca – że to idealne miejsce spotkań dla rodziny, przyjaciół czy na randkę. Zrobimy tam nie tylko zakupy, ale i zjemy, m.in. ulubione lody Amerykanów, Scoops Ahoy. I tu pojawia się jedyna znajoma twarz w nagraniu, czyli Steve Harrington we własnej osobie! Co więcej, aktor Joe Keery, którego bohater jak się okazuje pracuje w lodziarni, w tej jednej scenie do widzów uśmiecha się z tajemniczą blondynką przy boku. Tym, którzy na bieżąco śledzili newsy związane z serialem nie będzie trudno zgadnąć, kim jest dziewczyna. To Maya Thurman-Hawke, córkaEthana Hawke i Umy Thurman, która zadebiutuje w trzecim sezonie Stranger Things! Początkująca aktorka wcieli się w Robin, która znudzona swoją przyziemną pracą szuka nowych wrażeń i... dostaje ich nadmiar, kiedy odkrywa mroczne sekrety Hawkins. My mamy swoje teorie, że dziewczyna nieźle namiesza między Jonathanem i Nancy, ale... zapewne bracia Duffer przygotowali dla niej bardziej emocjonujący wątek. Jednak na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać jeszcze trochę.


Data premiery Stranger Things 3

W krótki wideo zapowiadającym trzeci sezon serialu, jego twórcy oficjalnie potwierdzili datę premiery. Może niezbyt szczegółowo, ale przynajmniej nie dali nam żadnej nadziei, że jeszcze w tym roku będziemy śledzić dalsze losy ulubionych postaci. Wiadomo, że Stranger Things 3 pojawi się na Netflixie dopiero latem 2019. Tak czy siak, can't wait!

Wszystko, co wiemy o 3. sezonie „Stranger Things” >>>