Na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły dotyczące zdrady, jakiej miał się dopuścić Tristan Thompson na ciężarnej Khloé Kardashian. Jeszcze wczoraj trudno było dać wiarę informacjom o czułościach publicznie okazywanych innej kobiecie, a dziś wiadomo, że igraszki w klubie to tylko przedsmak czegoś większego, a cała afera może mieć znacznie poważniejszy charakter.

ZOBACZ TAKŻE: Tristan Thompson zdradza Khloé Kardashian? Przypomnijmy - gwiazda jest w zaawansowanej ciąży! >>>

Portal TMZ dotarł do materiału mającego obciążać chłopaka Kardashianki – to filmik przedstawiający parę uprawiającą seks, który uwiedziona przez chłopaka kobieta wrzuciła na swoje Insta Story twierdząc, że przedstawia ją i partnera Khloé Kardashian w trakcie zbliżenia (na filmie nie widać twarzy). Co więcej, na jednym ze skasowanych już przez @ms.stephaniee_  snapów pojawiła się informacja, jakoby ona także spodziewała się dziecka sportowca!

Ta wiadomość zelektyzowała media - spekulacjom dotyczącym jej wiarygodności nie ma końca. Podobno stała się także powodem przedwczesnego porodu Khloé Kardashian - tak, jeżeli ta informacja Was ominęła, to potwierdzamy. Khloé Kardashian urodziła! >>>

Ale wracając do kochanki Thompsona - dla internautów te doniesienia brzmią wiarygodnie. Już wcześniej ciąża partnerki nie przeszkodziła koszykarzowi nawiązać kolejnej relacji, dlatego niewykluczone że dziewczynka, która dziś w nocy przyszła na świat, będzie miała nie jednego brata (z poprzedniego związku zawodnik Cleveland Cavaliers ma 2-letniego syna), ale dwoje rodzeństwa.  

Tristan Thompson idzie na rekord czy ktoś próbuje się grzać się w cieniu znanych nazwisk?

ZOBACZ TAKŻE: Chcecie schudnąć? Sprawdźcie, co Khloé Kardashian wykreśliła ze swojej diety! >>>