Blogerka Jestem Kasia jest w ciąży!

Taka wiadomość dzień po dniu to rzadkość – wczoraj pisaliśmy o tym, że rodzina powiększy się innej blogerce – Kasia Tusk choć oficjalnie tego nie potwierdziła, spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Stanisławem Cudnym. Dziś media obiegła kolejna radosna nowina – mamą zostanie inna blogerka ukrywająca się pod pseudonimem Jestem Kasia.  Przeciwnie niż koleżanka po fachu, Kasia Szymków poinformowała swoich followersów o tym fakcie na Instagramie – ostatnie zdjęcie zamieszczone wczoraj wieczorem przedstawia blogerkę z uroczym, całkiem już sporym ciążowym brzuszkiem, opatrzonym wzruszającym komentarzem. I trzeba przyznać, że przyszłej mamie ciąża naprawdę służy!

Kasia Tusk jest w ciąży?! Ten wpis na blogu nie pozostawia wątpliwości

Kasia Szymków czyli jestem Kasia spodziewa się pierwszego dziecka

Ten moment, kiedy nie dopinasz swoich ulubionych jeansów i wcale nie jest ci z tego powodu smutno. Od kilku miesięcy pod moim sercem rozwija się mała istotka, która jeszcze przed swoim przyjściem na świat sprawiła, że nasze życie zaczęło smakować inaczej. Przed nami jeszcze tygodnie wspólnej wędrówki i cieszę się, że od teraz będziecie mogli nam towarzyszyć w przeżywaniu tego niezwykłego czasu.

Ciążę udało się Kasi i jej mężowi Jackowi utrzymać w tajemnicy naprawdę długo. Być może maleństwo pojawi się na świecie jeszcze w tym roku. Co to tego, że dziecko całkowicie zmieni (żeby nie powiedzieć – wywróci do góry nogami) uporządkowane życie swoich rodziców, nie ma wątpliwości. A jak po pojawieniu się na świecie maleństwa potoczy się dalsza kariera blogerki? Królowa blogosfery, czyli Chiara Ferragni, która także nie tak dawno została mamą dowiodła i wciąż dowodzi, że trudno o większą motywację do pracy i doświadczenie, które działa równie pobudzająco i twórczo, dając jednocześnie inną perspektywę na to, co się robi i kim się jest.

Kasia nie jest zresztą początkująca w swoim fachu – jako blogerka działa z sukcesem niemal od dekady nie ustępując popularnością Jessice Mercedes czy Maffashion. Tak czy inaczej, składamy Kasi i jej mężowi wielkie gratulacje i liczymy, że ujawni kolejne szczegóły dotyczące maleństwa – jakiej jest płci i kiedy przywita je na świecie.

Jak sądzicie, to zbieg okoliczności, że Jestem Kasia czyli Kasia Szymków ujawniła, że jest w ciąży tuż po tym, jak media obiegła informacja o ciąży Kasi Tusk?

Joanna Kulig jest w ciąży?