"Storybook Cosmetics", to marka, którą tworzą trzy dziewczyny, specjalizuje się w tworzeniu palet cieni do powiek - inspirowane są najpopularniejszymi książkami i filmami na świecie. Kilka dni temu na swoim Instagramie dziewczyny zaprezentowały pierwszy produkt, który nawiązuje do książek "Czarnoksiężnika z Oz" i "Harrego Pottera".

Fanki makijażu oszalały na punkcie ziemistej palety ośmiu kolorów. Cienie szary, miodowy, piaskowy, granatowy, ciemnozielony, burgund, brązowy zapakowane są w pudełko, które wygląda jak stara, magiczna książka. Aby całkowicie zaspokoić potrzeby fanek książek i nowości kosmetycznych, dziewczyny razem z paletą cieni wypuściły pędzle do malowania w kształcie różdżek. 

Jednak to nie przygody młodego czarodzieja skradły serca rosnącej liczby fanów "Storybook Cosmetics". Marka udostępniła zdjęcie, na którym widać szkic kosmetyków nawiązujący do największego "dziewczęcego" hitu kinowego. Jeżeli hasło "You can't sit with us" jest Wam znane, to na pewno domyślacie się, że chodzi o "Wredne dziewczyny". 

Osiem żywych i soczystych kolorów, w których oczywiście odnajdziemy różowy, zostało zapakowane w sławną "Księgę spalonych", z którą bohaterki filmu nigdy się nie rozstawały.

Nie możemy się doczekać, aż produkt trafi do sprzedaży. To idealny prezent na święta!