Wygląda na to, że tegoroczne lato pożegnamy w towarzystwie naprawdę wspaniałych brzmień. ON AIR Festival 2022 to wydarzenie, które będzie miało miejsce po raz pierwszy. Jego organizatorem jest Agencja Follow The Step. 

Jakie jeszcze nazwiska znajdziemy na liście występujących gości, gdzie i kiedy kupić bilet, ile kosztuje karnet? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego festiwalu.

Materiały prasowe

ON AIR Festival 2022: kto wystąpi?

Oto lista pierwszych gwiazd, które zagrają na festiwalu ON AIR Festival 2022. Na scenie pojawi się między innymi: Tame Impala, Jorja Smith,  Celeste, The Comet is Coming, Tash Sultana, Alexandra Savior, Ralph Kamiński i Baasch. Zaintrygowani?

Końcówka lata zapowiada się naprawdę gorąco!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @on.air.warsaw

Ideą festiwalu jest połączenie różnych gatunków muzycznych, takich jak m.in.: indie rock, pop, hip-hop czy muzyka eksperymentalna. Wygląda więc na to, że znajdzie się tutaj coś dla każdego.

Materiały prasowe

ON AIR Festival 2022: gdzie i kiedy?

On Air Festival odbędzie się już 9 i 10 września na warszawskim Lotnisku Bemowo. W przeszłości występowała tu już Madonna, Metallica czy - w zeszłym roku - Mata. To teren, który mieści nawet 25 tysięcy osób. Festiwalową przestrzeń zdobić będą kolorowe instalacje i deklaracje zaprojektowane specjalnie na ON AIR. Znajdziemy w niej również strefy chilloutu, bary z orzeźwiającymi drinkami, foodtracki i inne atrakcje, o których organizatorzy poinformują już wkrótce!

Zobacz także:

ON AIR Festival 2022: bilety

Bilety na festiwal ON AIR są już w sprzedaży, kupisz je TUTAJ. Jednodniowy EARLY BIRD dostępny jest w cenie od 249 zł. Dwudniowy karnet kosztuje natomiast od 389 zł. Za karnet VIP trzeba zapłacić od 1000 zł, a za bilet jednodniowy VIP - od 500 zł.

Koniecznie śledźcie ich profile Social Media, żeby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o festiwalu. Póki co przyznajemy - line-up jest naprawdę zachęcający...

Materiały prasowe