"Misja Pies" to program, w którym Joanna Krupa wspólnie ze specjalistami od psów zdradzi jak powinno się podejść do adopcji czworonogów i co zrobić, gdy pupile stają się niesforne. Już w marcu pierwszy odcinek nowego programu TVN.

Wiele osób zbyt pochopnie i pod wpływem emocji podejmuje decyzję o kupnie psa. Między innymi z tego powodu schroniska przepełnione są czworonogami, które marzą o adopcji. I właśnie w tym celu powstał program "Misja Pies" - po to, aby pokazać ludziom, jak ważna jest przemyślana decyzja, od której zależy przyszłe życie zwierzęcia.

To jest wymarzony program Joanny Krupy. Modelka i od 2012 roku przewodnicząca jury polskiej edycji programu "Top Model" znana jest ze swojego zamiłowania do zwierząt i walki o ich godne życie.

"To jest moje marzenie robić taki program. Na co dzień kocham zwierzęta, robię to co mogę, żeby apelować, żeby ludzie pomagali. W programie będziemy szukać domów dla psiaków ze schroniska, ale też będziemy z właścicielami rozmawiać co już mają psiaki i mają może z nimi jakieś problemy" - komentuje Joanna Krupa.