W ubiegły poniedziałek (2 września) do telewizji wrócił program Top Model. Wiele osób uważa ósmą edycję największego modowego show w Polsce za wyjątkową. Dlaczego? Chociażby ze względu na ciążę Joanny Krupy! Celebrytka kilka ostatnich miesięcy spędziła na planie zdjęciowym, gdzie pracowała na pełnych obrotach. Twórcy programu i pozostali członkowie jury obawiali się, czy topmodelka sobie poradzi, ale ta pozytywnie ich zaskoczyła. Joanna Krupa wygląda zachwycająco – w ciąży promienieje. Jak sama przyznaje, też czuje się świetnie. Niestety, wciąż nie wiadomo, czy celebrytka pojawi się w odcinku finałowym, który zostanie wyemitowany na żywo. W rozmowie z Faktem podkreśliła, że nie wyobraża sobie finału bez niej, ale dziecko jest priorytetem. Jeżeli lekarze na to pozwolą, na pewno przyleci do Polski. Joanna Krupa urodzi prawdopodobnie pod koniec października lub na początku listopada. I chociaż celebrytka nie zdradza zbyt wielu szczegółów związanych z ciążą i porodem, w spektakularny sposób ogłosiła, jaka jest płeć jej dziecka!

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Modelka zrobiła to w spektakularny sposób

Joanna Krupa została gwiazdą okładki nowego wydania magazynu Viva!. W szczerej rozmowie z Barbarą Nowicką przyznała, że razem z mężem czekają na… córeczkę! Co ciekawe, celebrytka marzyła wcześniej o synku, który później zaopiekowałby się młodszym rodzeństwem. Ale będąc już w ciąży, Joanna Krupa stwierdziła, że chciałaby, aby pierwsza na świat przyszła córeczka.

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę – wyznała Joanna Krupa w rozmowie z Barbarą Nowicką

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Krupa chce mieć więcej dzieci. Przyszłym rodzicom jeszcze raz gratulujemy! A mamie i maleństwu życzymy dużo zdrowia.

Joanna Krupa zorganizowała baby shower! Na przyjęciu bawili się m.in. Jakob Kosel, Kasia Sokołowska i Joanna Jabłczyńska >>>