Joanna Przetakiewicz, jak wiele innych celebrytów, chętnie inwestuje w nieruchomości. Dyrektor kreatywna marki La Mania może pochwalić się mieszkaniem w Warszawie, Londynie, a większą posiadłością w Kontancinie. Okazuje się, że to pierwsze, czyli niespełna 350-metrowy apartament w 9-piętrowym budynku na warszawskim Żoliborzu, jest właśnie na sprzedaż. A to oznacza, że już niebawem ktoś będzie miał przyjemność korzystać z ogromnego salonu, kuchni połączonej z jadalnią, sporej sypialni w ramach której znajduje się też salon kąpielowy i garderoba, czterech mniejszych sypialni z łazienkami, spiżarni i kilku innych pomieszczeń, jak również tarasu. Ale to nie wszystko! W apartamentowcu z 2004 roku znajduje się również SPA, basen i siłownia. 

ZOBACZ TAKŻE: Dom Beaty Kozidrak wystawiony na sprzedaż! Cena jest powalająca

Na pewno nurtuje Was, ile potencjalny nabywca będzie musiał zapłacić. Już zdradzamy. Ale uprzedzamy, że cena może przyprawić Was o zawrót głowy, bo chodzi o 10 milionów złotych. A to oznacza, że metr kwadratowy kosztuje ok. 30 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę dużo, o ile nie za dużo, jak na polskie warunki. Nie będziemy jednak mocno zaskoczeni, jeśli ktoś jednak zgodzi się zainwestować tyle w nieruchomość Przetakiewicz. W końcu, kto bogatemu zabroni! 

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają wnętrza mieszkania, o którym mowa, obejrzyjcie poniższe wideo z wizyty dobrego znajomego Joanny Przetakiewicz, Łukasza Jakóbiaka