Joanna Przetakiewicz to jedna z najbogatszych polskich gwiazd. Ma kilka apartamentów (m.in. w Polsce i w Wielkiej Brytanii), zarządza marką modową La Mania, przyjaźni się z takimi sławami, jak Karl Lagerfeld. Dla Przetakiewicz moda to nie tylko sposób na życie, ale także - styl życia. Dlatego otacza się pięknymi, luksusowymi przedmiotami, a jej apartamenty wyglądają jak z katalogów wnętrzarskich.

Domy polskich gwiazd

Polskie gwiazdy ostatnie chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i domami. Grzegorz Krychowiak pokazywał swoją imponującą garderobę, Marina Łuczenko pokazała, jak mieszka z Wojciechem Szczęsnym (mają kilka nieruchomości). Mieszkanie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej jest bardzo rodzinne. Para wychowuje trzech synków  - Fryderyka, Christiana i Juliana, więc w ich domu nie ma nudy. Widać to również w aranżacji wnętrz. Mieszkanie dziennikarza i byłej modelki przepełnione jest przytulną i rodzinną atmosferą. Nic dziwnego, że w ich domu królują odcienie beżu, bieli i szarości. I wszędzie można się potknąć o zabawki :-)

Alpejski pałac Jana Kulczyka

Niedawno wszyscy rozpisywali się również o szwajcarskim domu Jana Kulczyk, który budował sobie na emeryturę. Biznesman zmarł jednak 29 lipca 2015 roku i nie zdążył doczekać ukończenia jego budowy. Teraz jego dzieci uznały jednak, że nie potrzebują tej nieruchomości i postanowiły wystawić ją na sprzedaż za 185 MILIONÓW DOLARÓW! Myślcie, że ktoś się na nią skusi?

Apartament Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz zaprosiła nas do swojego domu, by nagrać wywiad do naszego programu "Gala Studio". Zobacz, jak mieszka Przetakiewicz, włączając poniższe WIDEO:

ZOBACZ: JAN KULCZYK Wystawiono na sprzedaż alpejski pałac zmarłego miliardera. Jego cena zbija z nóg! Ile kosztuje?

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz ostatnio nie tylko wystąpiła na okładce Playboya, ale też wzięła udział w 2. sezonie show Azja Express. Wyjeżdżając na nagranie show na Sri Lankę i do Indii dyrektor kreatywna marki La Mania musiała zostawić na ponad miesiąc swoje wyjątkowo luksusowe i drogo urządzone mieszkanie, w którym nie brakuje kosztownych mebli, drogocennych kryształów, złota i unikatowych dzieł sztuki! Okazuje się, że Przetakiewicz sprzedaje mieszkanie! Wart 10 milionów apartament dyrektor kreatywnej La Manii ma niemal 350 metrów kwadratowych. To niemal pałac!

Jak dokładnie wygląda warszawski apartament byłej partnerki Jana Kulczyka - Joanny Przetakiewicz? Zobaczcie w naszej GALERII