Pamiętacie zespół Jonas Brothers? W 2005 roku założyła go trójka braci: Kevin, Joe i Nick. Wydali cztery płyty, zagrali 10 tras koncertowych na całym świecie, zgarnęli mnóstwo nagród i w pewnym momencie stwierdzili, że każdy z nich gotowy jest na karierę solową.

MTV EUROPE MUSIC AWARDS 2016: PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW >>>

Po dwóch latach od rozwiązania Jonas Brothers, Joe Jonas powrócił na scenę muzyczną z projektem DNCE, który szturmem zdobył światowe listy przebojów singlem „Cake by the Ocean”. Tym samym ponownie powrócił na pierwsze strony gazet i serwisów interntowych i każda informacja związana z tym przystojniakiem wzbudza emocje wśród fanek.

Z całą pewnością to, co wydarzyło się podczas rozdania nagród MTV Europe Music Awards 2016 pewną część fanek Joe Jonasa zasmuciła. Piosenkarz widziany był w Rotterdamie z młodziutką Sophie Turner (Sansa Stark z serialu "Gra o Tron"). Podczas koncertu zespołu Kings Of Leon para nie mogła się od siebie odkleić - jak donoszą świadkowie, Joe i Sophie przez całe show wyglądali na szalenie w sobie zakochanych.