Josh Duhamel i Fergie to jedna z tych par, która w zeszłym roku ogłosiła separację. I kolejna, która złamała nam tą decyzją serce... Aktor i wokalistka wydawali się tworzyć niezwykle szczęśliwą i zgraną parę, a dopełnieniem ich szczęścia był niespełna 4-letni syn Axl Jack Duhamel. Josh i Fergie poznali się w 2004 roku, a ślub wzięli 5 lat później. Oświadczenie o rozstaniu opublikowali we wrześniu 2017 roku, pisząc: 

Z pełnym szacunkiem i miłością na początku tego roku zdecydowaliśmy się na separację. Przed podzieleniem się tą informacją ze światem, chcieliśmy dać naszej rodzinie czas na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji. Jesteśmy i zawsze będziemy jednogłośni, aby wspierać siebie nawzajem.

Ciekawe, czy Fergie miała już okazję poznać nową wybrankę, która, będzie pełnić rolę macochy Axla Jacka. Bo trzeba przyznać, że Josh Duhamel dość szybko znalazł sobie nową dziewczynę. Jak donosi magazyn US Weekly, 42-letni aktor spotyka się z 14 lat młodszą koleżanką po fachu. To 28-letnia Eiza González, którą możecie kojarzyć przede wszystkim z filmu Baby DriverInformator magazynu twierdzi, że Josh i Eiza widziani byli razem na początku lutego po koncercie Jennifer Lopez przed Super Bowl w Minneapolis Armory. Według źródła, para wspólnie imprezowała do późna i ewidentnie świetnie czuła się w swoim towarzystwie. 

W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak śledzić dalszy rozwój wydarzeń. Jeśli między Joshem a Eizą naprawdę jest coś na rzeczy, z pewnością wkrótce pojawi się gdzieś ich pierwsze wspólne zdjęcie. 

ZOBACZ TAKŻE: Ewan McGregor po 22 latach zostawił żonę dla innej kobiety. Teraz sam został porzucony!