Juicy Shaker od Lancome to nasycony kolorem dwufazowy olejek do ust. Ma kształt przypominający shaker do drinków. Wiąże się to nie tylko z tym, że przed użyciem należy go wstrząsnąć, by połączyć zawarte w nim formuły. Chodzi również o smak i kolor - błyszczyki Juicy Shaker mają intensywne odcienie (na ustach ich intensywność można jednak stosować) i słodki smak. Co ważne, poza kolorem błyszczyk zapewnia funkcje odżywcze. To zasługa zawartych w nim pielęgnacyjnych olejków.

Polubicie ten produkt za nietypowy aplikator. Zamiast klasycznego patyczka lub wąskiej końcówki z dziurką, ma gąbkę o kształcie stożka. Gąbka wchłania niewielką ilość produktu przez dziurki w opakowaniu i pozwala na precyzyjne nałożenie dowolnej ilości na wargi. Poza intensywnością koloru możemy wybrać rodzaj wykończenia - bardziej błyszczący lub satynowy. W obu przypadkach nie pozostawia na ustach nieprzyjemnego wrażenia lepkości. 

Juicy Shaker nawiązuje do dwóch legendarnych produktów marki - słynnej pomadki Shaker wykreowanej przez założyciela Lancome, Armanda Petitjeana, w pierwszych latach istnienia marki. Pomadka, której premiera odbyła się w 1946 roku, w epoce wszechobecnej mody na koktajle będące symbolem stylu życia glamour, i której sylwetka wyróżniała się szaleńczo awangardowym stylem na tamte czasy, stała się inspiracją dla nazwy i koncepcji Juicy Shaker. Druga inspiracja to oczywiście kultowy błyszczyk Juicy Tubes, który zmienił reguły gry w makijażu w latach 2000, przez swój zabawowy charakter, łatwość nakładania i kwaskowo-owocowe zapachy.

W kampanii promocyjnej zobaczycie takie gwiazdy, jak Lupita Nyongo oraz Lily Collins

Cena: 99 zł