Julia Kamińska zalicza się do wąskiego grona gwiazd show-biznesu, które rzadko wypowiadają się na temat swoich spraw osobistych. Aktorka i scenarzystka, która w ostatnim czasie spełnia się także jako piosenkarka, do tego stopnia ceni sobie swoją prywatność, że nie chciała nawet publicznie komentować doniesień o zakończeniu jej długoletniego związku. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku media obiegły plotki o jej rozstaniu ze scenarzystą Piotrem Jaskiem. Odtwórczyni głównej roli w serialu „BrzydUla” i jurorka-detektywka w polskiej wersji programu „Mask Singer” w końcu jednak zrobiła wyjątek i uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego. Na jaw wyszło, że wykonawczyni utworu „Żal mi” ma już nowego chłopaka.

Julia Kamińska debiutuje z nowym chłopakiem na Instagramie

Wszechstronnie utalentowana 34-latka mocno zaskoczyła stale powiększające się grono swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. We wtorek wieczorem artystka wrzuciła na swój oficjalny profil na Instagramie, gdzie śledzi ją na ten moment już blisko 300 tysięcy użytkowników serwisu, aż trzy nowe zdjęcia. Na uroczych fotografiach nie jest jednak sama – celebrytka zapozowała do nich razem z tajemniczym przystojniakiem. Serię uśmiechniętych selfie opatrzyła bardzo wymownym podpisem.

Tęsknię za tobą – czytamy.

Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami. 

Szczęścia i dużo miłości!

Miło poznać przystojniaka dzięki, któremu jesteś szczęśliwa

Miłe komentarze pod ostatnim postem aktorki zostawili też jej popularni znajomi, w tym Katarzyna Ankudowicz, Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra Adamska, Maria Tyszkiewicz, Artur Chamski i Roobens.

Wspaniałe uśmiechy – napisała Joanna Moro.

Para jak z żurnala. Gratulacje – zawtórował znany z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” Mariusz Kozak.

Zobacz także:

Kim jest partner Julii Kamińskiej?

Julia Kamińska na razie nie zdradziła żadnych szczegółów na temat swojego nowego związku. Dzięki temu, że oznaczyła swojego towarzysza, wiemy jednak, że nowy mężczyzna w życiu gwiazdy nazywa się Roie Weinstein. Udało nam się też ustalić, że nowy partner Julii Kamińskiej pochodzi z Izraela i nie jest w żaden sposób związany z branżą rozrywkową.

Życzymy szczęścia!