Julia Kamińska przeszła spektakularną metamorfozę, której efektami pochwaliła się w poniedziałek (20grudnia) na swoim profilu na Instagramie. Dzięki temu dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że aktorka zdecydowała się na odświeżenie koloru (od lat pozostaje wierna ciepłym i ciemnym brązom), delikatne cięcie, jak również na grzywkę. To modna fryzura damska, którą uwielbiają Francuzki i nie tylko. 

Julia Kamińska przeszła metamorfozę. Jej fryzura to hit na 2022 rok! 

Hello #curtainbangs – napisała Julia Kamińska pod jednym z najnowszych postów na wspomnianej platformie społecznościowej. Aktorka, która zyskała popularność dzięki roli głównej w uwielbianym przez Polki oraz Polaków serialu „Brzydula”, a także właścicielka salonu beauty, postawiła na tak zwaną grzywkę „zasłonkę”. Jest ultra stylowa, poza tym uniwersalna – sprawdzi się u niemal każdej osoby, na czele z posiadaczkami „wysokiego czoła”. Przepięknie otula i wysmukla twarz – nadaje jej zupełnie nowe proporcje. Taka grzywka pasuje najbardziej do włosów długich czy o średniej długości, np. do bardzo modnego obecnie long boba (loba), jak również do delikatnych fal, o czym przekonałyśmy się i przekonaliśmy się dzięki Julii Kamińskiej oraz odpowiedzialnej za jej metamorfozę stylistki fryzur. 

Curtain bangs to ulubiona grzywka Francuzek, dlatego urodowych inspiracji warto poszukać właśnie na ich profilach w mediach społecznościowych. Możecie zajrzeć także do naszej galerii, gdzie czekają najnowsze zdjęcia Julii Kamińskiej – gwiazda wygląda przepięknie! 

Nowa fryzura Julii Kamińskiej totalnie wpisuje się w aktualne trendy. Zarówno kolor, jak i cięcie. Co jeszcze będzie modne w 2022 roku? Spieszymy z odpowiedzią! Najbliższe miesiące będą należały do boba, a właściwie do wszystkich wariacji na temat tej (kultowej już) fryzury. Modne będą również długie i bardzo długie włosy – jak z pokazu Versace! Jeśli chodzi natomiast o kolory włosów, królować będą brązy, na czele z odcieniem gorącej czekolady. Co więcej, skupimy się na odpowiedniej pielęgnacji – tak, aby kosmyki zyskały naturalny blask. Więcej o modnych fryzurach 2022 pisałyśmy w artykule, który możesz znaleźć poniżej: