U Julii Pietruchy szykują się spore zmiany. 28-letnia wokalistka podzieliła się wczoraj na swoim facebook'owym profilu wspaniałą nowiną - Julka zostanie mamą! News ten musiał być dla fanów sporą niespodzianką, bo raczej nikt nie spodziewał się, że artystka, która zaledwie rok temu rozstała się ze swoim mężem Ianem Dowem, ma już nową miłość. I w dodatku planuje powiększyć rodzinę. 

Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie :) Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami. 
ps. pożyczyliśmy od przyjaciół trochę zabawek, żeby wczuć się w role - napisała wokalistka.

Na zdjęciu opublikowanym na Facebook'u Julia pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem oraz w towarzystwie swojego partnera i ojca dziecka. Kim jest ten tajemniczy mężczyzna? Tego wokalistka już nie zdradziła, ale oboje wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych przyszłych rodziców. Co ciekawe, 11 stycznia Pietrucha ogłosiła wiosenną trasę koncertową promującą nową płytę From the seaside, więc póki co ewidentnie nie zamierza rezygnować z pracy. Koncertować będzie od 16 marca do 21 kwietnia, później zapewne wybierze się już na zasłużony urlop macierzyński. 

ZOBACZ TAKŻE: Kirsten Dunst potwierdziła ciążę w bardzo oryginalny sposób >>>