Julia Roberts z okazji 17. urodzin swoich bliźniąt pokazała ich nieznane zdjęcie

Nie wiemy co się stało, ale Julia Roberts, która dotychczas bardzo strzegła swojej prywatności, zaczęła coraz częściej dzielić się nią ze swoimi fanami. Jak się domyślacie, głównie za pośrednictwem Instagrama. Jej profil – @juliaroberts – obserwuje ponad 9,3 miliona osób! Najpierw, bo w lipcu 2021 roku, po raz pierwszy od dawna pokazała na nim zdjęcie z mężem – operatorem filmowym Danielem Moderem. Para obchodziła wówczas 19. rocznicę ślubu. „Dopiero się rozkręcamy”  – napisała wówczas w opisie. Teraz postanowiła jeszcze bardziej otworzyć furtkę do swojego życia rodzinnego. Tym bardziej, że również była ku temu okazja. 

17 lat skończyły właśnie dzieci Julii Roberts – córka Hazel i syn Phinnaeus, bliźnięta (Julia Roberts i Daniel Moder mają jeszcze jedno dziecko – 14-letniego syna Henry'ego Daniela Modera). I to właśnie, by uczcić ten dzień aktorka podzieliła się ich nieznanym dotychczas zdjęciem, na którym są całkiem mali. „Najsłodsze 17 lat mojego życia” – podpisała fotografie aktorka. Nic dziwnego, maluchy na zdjęciu są naprawdę urocze. Najlepiej zresztą zobaczcie sami i same:

Jak dziś wyglądają dzieci Julii Roberts Hazel i Phinnaeus Moder? 

Dziś Hazel i Phinnaeus Moder wyglądają jednak zupełnie inaczej. Jak? Wiemy dzięki dumnemu tacie, bo Daniel Moder również postanowił podzielić się zdjęciem bliźniaków z okazji ich urodzin. Tyle, że – ku naszej uciesze – na Instagramie udostępnił aktualne zdjęcie dzieci. Hazel i Phinnaeus siedzą na nim przy stole – ona je obiad, on sprawia wrażenie zamyślonego.

To rzadka okazja, kiedy mogliśmy zobaczyć, jak wyglądają bliźnięta Julii Roberts i Daniela Modera, bo para chwali się nimi tylko okazjonalnie. Zaskoczeniem było więc niedawne pojawienie się Hazel u boku ojca na czerwonym dywanie. Hazel Moder na czerwonym dywanie zadebiutowała w Cannes z okazji premiery filmu „Flag Day”, przy którym pracował jej słynny tata. Spragnieni większej ilości zdjęć? Spodziewamy się, że może pojawić się ich więcej w lipcu przyszłego roku. Julia Roberts i Daniel Moder obchodzić będą bowiem 20 rocznicę ślubu. Liczymy więc na galerię sentymentalną. Stay tuned!