W zeszłym tygodniu na antenie telewizji Polsat zadebiutował zupełnie nowy program The Story Of My Life. Historia naszego życia. Jego bohaterowie to znane pary polskiego show-biznesu, które zostają poddani metamorfozie i postarzeją się o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Uczestnikami drugiego odcinka, którego premierę będzie można zobaczyć już jutro, będą Julia Wieniwa i Antek Królikowski, czyli jedna z najpopularniejszych obecnie celebryckich par. 

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa i Antek Królikowski to nowi „Kasia i Tomek”?

Dzięki programowi The Story Of My Life. Historia naszego życia 29-letni Antek i 9 lat młodsza od niego Julia będą mogli spojrzeć na swój związek z perspektywy rodziców, a nawet dziadków. Dzięki niesamowitej charakteryzacji para zobaczy siebie starszych o 30 i 60 lat! Nie wiemy, jak Wy, ale my jesteśmy bardzo ciekawi efektu! Co więcej, na potrzeby programu powstał również specjalny album ze zdjęciami, w którym znalazły się zarówno kadry z Julką, jak i jej ukochanym. Są to także ujęcia z okresu ich dzieciństwa. Koniecznie musicie to zobaczyć!

A drugi odcinek The Story Of My Life. Historia naszego życia z Julią Wieniawą i Antkiem Królikowskim już jutro o 22:15 w telewizji Polsat.