Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli parą 2 lata – postanowili rozstać się pod koniec 2018 roku w kulturalny sposób. Mimo tego, że ich życie prywatne jest na świeczniku, co często może budzić frustrację, podeszli do tego dojrzale – aktor opublikował z okazji urodzin Julii romantyczne wideo na platformie YouTube, składające się z prywatnych nagrań pary i podziękował jej za wspólnie spędzony czas. Niedługo potem Wieniawa potwierdziła rozstanie w jednym z wywiadów. – Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać – wyjaśniła Julia. 

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim >>>

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w filmie!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się w zgodzie, obydwoje robią karierę w aktorstwie, nic więc dziwnego, że w końcu ich drogi zawodowe spotkały się. Jak informuje magazyn „Super Express”, wystąpią razem w nowym filmie „Miłość ma cztery łapy”. Co więcej, zagrają głównych bohaterów, którzy zakochują się w sobie. – Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej – czytamy w gazecie. Nie są znane jeszcze żadne szczegóły dotyczące produkcji, a informacje pochodzą od bliskiego znajomego aktora. Myślicie, że będzie im się dobrze współpracowało na planie filmowym?

Przypomnijmy, że Julia i Antek są znów singlami. Kilka miesięcy po rozstaniu z Królikowskim, Julia Wieniawa związała się z Baronem z zespołu Afromental, którego poznała przez wspólnych znajomych. Na początku para ukrywała swoją relację, ale szybko wyszło na jaw, że łączy ich coś więcej niż sprawy zawodowe. Nie obnosili się ze swoim uczuciem w mediach społecznościowych, chociaż czasami publikowali wspólne Instagram Stories. Rozstali się jednak kilka miesięcy póżniej, a Julia potwierdziła, że znów jest singielką. Nie wiadomo, co było przyczyną rozpadu ich relacji, którą gwiazda skomentowała z klasą – Ja spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam. Życzę mu jak najlepiej – powiedziała w wywiadzie z portalem „Jastrząb Post”.

Z kolei Antek Królikowski związał się z Kasią Dąbrowską, która nie jest związana z show-biznesem, a według niektórych informacji jest absolwentką prawa i pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. W ten weekend dziewczyna poinformowała jednak, że oni także postanowili się rozstać. „Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem razem”, napisała pod zdjęciem na swoim prywatnym profilu na Instagramie.