Julia Wieniawa i Antoni Królikowski swego czasu tworzyli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Piękni, młodzi, zdolni, chętnie bywali na branżowych imprezach. Pojawili się nawet razem w serialu i to w jednym z tych najpopularniejszych, bo Na Wspólnej. Julia grała w nim uczennicę, a Antek jej nauczyciela. Wątek jednak szybko się zakończył, podobnie jak związek pary. Wieniawa i Królikowski rozstali się po dwóch latach jesienią 2019 roku. - To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać – mówiła Julia tuż po rozstaniu z ukochanym.


Antek Królikowski ma nową dziewczynę?! To znana aktorka >>>
 

Wygląda na to, że Julia nie tylko ceni sobie poczucie humoru i rozmowy z Antkiem, ale również jego zawodowe umiejętności. Ostatnio pisaliśmy, że była para zagra w nowej polskiej komedii romantycznej – Miłość ma cztery łapy i także zagra w nim parę! „Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej” - relacjonuje w Super Expressie znajomy Królikowskiego. Na wszelkie oficjalne szczegół dotyczące produkcji musimy więc jeszcze poczekać.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrali razem w serialu Osiedle RZNiW na podstawie powieści Remigiusza Mroza 

Nie musimy jednak czekać, aby zobaczyć Julię i Antka w akcji w innym projekcie. Aktorzy zagrali w serialu, a dokładnie w audioserialu Osiedle RZNiW na podstawie najnowszej powieści jednego z najpopularniejszych rodzimych autorów, Remigiusza Mroza. Książka jest już dostępna w sprzedaży, natomiast jej wersję audio można znaleźć w serwisie Audioteka. Osiedle RZNiW to thriller kipiący ulicznym slangiem. Jego akcja rozgrywa się na początku lat 2000. - To jak na Remigiusza Mroza bardzo eksperymentalny tekst. Język jest brutalny i surowy, ale ma także bardzo muzyczny rytm oraz różnych narratorów. Zamiast rozdziałów są zwrotki i refreny – komentuje Katarzyna Szybińska, producentka Osiedla RZNiW. - Czytelnik, który sięga po książkę, może tego nie zauważyć, natomiast my, produkując wersję audio, chcieliśmy, żeby ten tekst płynął. Mam nadzieję, że ten efekt będzie słyszalny – dodaje.


Julia Wieniawa nagrała nowy singiel po długiej przerwie! Posłuchajcie zmysłowego utworu „SMRC” >>>

 

Zobacz także:

fot. materiały prasowe

 

W audioserialu Osiedle RZNiW Antek Królikowski wciela się w zbuntowanego Deso, natomiast Julia Wieniawa gra jego koleżankę, Żabę, która pomaga mu w poszukiwaniach zaginionej dziewczyny ze szkoły. Oprócz Wieniawy i Królikowskiego w obsadzie znaleźli się również m.in. Janusz Chabior, Adam Woronowicz, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Tomasz Włosok. Reżyserem jest Piotr Jaworski, a za muzykę odpowiada za nią legenda rodzimego rapu, Vienio, czyli Piotr Więcławski, który także pojawia się w serialu. Bity wykorzystane w Osiedle RZNiW klimatem nawiązują do pierwszych kawałków grupy Molesta Ewenement, a Vienio był współzałożycielem.

Pierwszy odcinek audioserialu Osiedle RZNiW jest już w sieci i można go odsłuchać bezpłatnie! A każdy kolejny będzie pojawiać się co środę. Poniżej fragment!
 

 

Daniel Radcliffe przeczyta wam „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”! Spotify wypuszcza niezwykłe audiobooki >>>