Popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl, w którym występuje od 2012 roku. Kariera Julii Wieniawy od kilku lat rozwija się w ekspresowym tempie. Niedawno aktorka zadebiutowała na wielkim ekranie, grając u boku Bogusława Lindy w filmie Patryka Vegi Kobiety Mafii, zagrała też jedną z głównych ról w Serce nie sługa, razem z Agnieszką Więdłochą. Oprócz aktorstwa, jej pasją jest muzyka. Wraz z duetem Flirtini i producentem Zeppy Zep nagrała utwór Na zawsze, bijący rekordy popularności. W 2017 roku wydała także piosenkę Oddycham, który doczekał się 3,6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Natomiast wczoraj miała miejsce premierę nowego singla Julii Wieniawy, zatytułowanego Nie muszę, zwiastującego jej debiutancki album.

Gwiazdy w projektach H&M x Moschino: Wieniawa, Kosel, Pisarek, Sokołowska, Kozidrak i wiele innych! >>>

Nowa piosenka Julii Wieniawy Nie muszę zapowiada jej debiutancki album 

Nie wiadomo, jaka jest dokładna data premiery pierwszej płyty Julii Wieniawy, ale mamy nadzieję, że nastąpi to w przeciągu kilku miesięcy. Zapowiadający ją singiel Nie muszę wpada w ucho, a teledysk obejrzano od wczoraj 300 tysięcy razy. Nie mamy wątpliwości, że album zawojuje pierwsze miejsce na listach przebojów. 

O czym opowiada singiel z debiutanckiej płyty Julii Wieniawy? Opowiedziała o nim sama artystka:

Nie muszę to bardzo osobisty utwór, w którym opowiadam o swojej codzienności i o konflikcie pomiędzy tym, co naprawdę czuję a tym, co „muszę” i co „powinnam”. W całym tym chaosie odnajduję jednak miejsce, w którym wreszcie mogę być sobą i to jest prawdziwym przekazem tego utworu.