Antek Królikowski: seria niefortunnych przypadków

Powiedzieć, że Antek Królikowski dokonał ostatnio w życiu serii niefortunnych wyborów, to eufemizm. Czarna seria zaczęła się od rozstania - tuż przed narodzinami ich syna Vincenta - z niedawno poślubioną Joanną Opozdą. Potem było kilka mniejszych i większych wyskoków. Ale gdy ogłosił, że zostanie włodarzem gali MMA, w której do walki staną sobowtóry Wołodymyra Zełeńskiego i Wladimira Putina, czara się przelała. Na aktora spadła lawina krytyki, także ze strony koleżanek i kolegów z branży, a jego wizerunek mocno ucierpiał. Najwyraźniej przytłoczony zamieszaniem

Zachowanie 33-latka niektórych niepokoi, wiele osób stara się zrozumieć: co poszło nie tak? O komentarz została poproszona była Julia Wieniawa, była partnerka odtwórcy głównej roli w filmie „Bad Boy” Patryka Vegi. Co powiedziała 23-latka?

Julia Wieniawa o zachowaniu Antka Królikowskiego

Podczas ceremonii wręczenia ELLE STYLE AWARDS 2022 w rozmowie z portalem Pomponik aktorka wyraziła niezrozumienie dla zachowań swojego eks.

Nie chcę być za bardzo nigdzie cytowana. Ja mam swoje zdanie na ten temat. Myślę, że podobne do reszty. Było to słabe i jest to słabe, ale cieszę się, że Antek się z tego wycofał i mam nadzieję, że wróci na dobrą stronę mocy po prostu.

Aktorka, piosenkarka i influencerka stwierdziła, że nie potrafi obiektywnie ocenić sytuacji, gdyż była przez lata w związku z Antkiem, a to rzutuje na postrzeganie jego działań.

To jest takie ocenianie... Ja mam sentyment do tej osoby. Mi jest po prostu przykro, kiedy widzę, co się u niego dzieje. Mogę to tylko z boku obserwować, ale życzę mu dobrze. Nie mam do niego takiej nienawiści jak cała Polska – zaznaczyła. I dodała: Mam troszkę taki żal, że „kurczę, czemu on to robi”. Nie rozumiem jego zachowań, ale nie mam do niego nienawiści. Dobrze, że się odetnie na jakiś czas".

Julia Wieniawa odniosła się też do rozstania ekschłopaka z Joanną Opozdą – żoną i matką jego dziecka. 

A tego to akurat nie rozumiem, bo wiesz, nikt nie zna prawdy. Kij ma zawsze dwa końce, aczkolwiek oczywiście... (...). Nie chcę się na ten temat wypowiadać. Bardzo dobrze życzę jednej i drugiej osobie. Nie jest to moja sprawa – ucięła 23-latka.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach. 

Zobacz także: