Związek Julii Wieniawy i Barona z Afromental wzbudza wiele emocji, nie tylko przez różnicę wieku (muzyk jest starszy od aktorki i piosenkarki o 15 lat). Para na początku ukrywała swoją znajomość i zaprzeczała, że łączy ich coś więcej. Aleksander Milwiw-Baron powiedział w jednym z wywiadów, że wspólnie z Julią pracują nad projektem zawodowym. Szybko jednak okazało się, że to nie jest zwykła znajomość. Paparazzi przyłapali ich kilka razy na romantycznych randkach. Wieniawa towarzyszyła również zespołowi Afromental na Wyspach Zielonego Przylądka, gdzie nagrywali teledysk do swojego singla. Następnie para wybrała się razem w Alpy na narty. Obydwoje opublikowali wtedy pierwsze wspólne zdjęcie z opisem „Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale.", który był pstryczkiem w nos dla wszystkim portali plotkarskich, rozpisujących się o ich związku. Od tamtej pory nie kryją się ze swoją relacją.

Julia Wieniawa opublikowała wspólne zdjęcie z Baronem! Pasują do siebie?

Julia i Aleksander mają za sobą pierwsze oficjalne wyjście. Baron wspierał swoją dziewczynę podczas pokazu mody zorganizowanego przez Magnum, w którym Julia wystąpiła w charakterze modelki. Zakochani po imprezie udali się na romantyczną kolację, podczas której nie szczędzili sobie czułości. Na dobre postanowili, że nie będą ukrywać swojego związku. Wczoraj na ich instagramowych profilach pojawiło się kolejne wspólne zdjęcie, tym razem selfie z zakupów. Julia podpisała je „Slayin”, natomiast Aleksander „We rock”. Widać, że są bardzo szczęśliwi!

Co ciekawie, były chłopak Julii Wieniawy, Antek Królikowski, z którym gwiazda rozstała się pod koniec zeszłego roku, również jest zakochany! Już jakiś czas temu opublikował na Instagramie tajemnicze zdjęcie cienia dziewczyny i opatrzył je emotikoną serca, uniemożliwiając komentowanie fotografii. Kilka dni temu dodał kolejne, wyraźne zdjęcie ze swoją nową partnerką, podpisując je #partnersincrime. Możecie zobaczyć je tutaj >>>.

A zdjęcia Julii Wieniawy i Barona znajdziecie w galerii powyżej! Pasują do siebie?