"Taniec z Gwiazdami" to program, na planie którego zrodziło się wiele gorących uczuć między uczestnikami a ich tanecznymi partnerami. Dość wspomnieć płomienny romans Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka, długoletni związek Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej oraz małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Owocem ostatniej edycji show jest z kolei szczera przyjaźń Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino. Pomimo sporej różnicy wieku, która w tym przypadku wyniosła aż 19 lat, aktorka i tancerz zbudowali bardzo silną relację.

- Ze Stefano bardzo się zaprzyjaźniliśmy. On zawsze mówi, że przyjaźń to jest takie mocne słowo, którego nie powinno się nadużywać. Też jestem tego zdania - mówi Julka w rozmowie z Gala.pl.

Julia Wieniawa o planach na przyszłość ze Stefano Terrazzino

Popularna 21-latka przyznaje, że bardzo liczy na to, że jej przyjaźń z przystojnym i utalentowanym Włochem przerodzi się w coś więcej. Julii marzy się, aby kontynuować swoją przygodę z tańcem i współpracować ze Stefano także na płaszczyźnie zawodowej.

- Staramy się, aby ta nasza energia artystyczna, która się wytworzyła między nami podczas tańca, popłynęła z nami dalej (...) Naszym marzeniem jest zrobienie musicalu albo teatru tańca, wprowadzenie czegoś nowego i świeżego na polską scenę - ujawnia wspólne plany.

Julia zapewnia nas, że choć od zakończenia  "Tańca z Gwiazdami" minęły już trzy tygodnie, nadal regularnie widuje się ze Stefano. Co ciekawe, jej taneczny partner sprawił nawet, że zmieniła swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe.

- Często umawiamy się ze sobą na pieczenie pizzy. Przez niego zaczęłam jeść gluten, którego unikałam całe życie! Jakoś ostatnio mi nie szkodzi. Jak się zmieni nastawienie, to można wszystko - wyznaje.

- Mamy dużo wspólnych tematów. Byliśmy przecież nawet razem na Sycylii w trakcie przerwy w programie. Oboje kochamy sztukę, muzykę, stare filmy, taniec, jedzenie, Sycylię - wymienia Julia. Po prostu idealny przyjaciel dla mnie! Mam nadzieję, że ta relacja przetrwa jak najdłużej - dodaje.

Zobacz także:

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa do marca 2021 nie ma pracy na planie filmowym. Wiemy, czym się teraz zajmie