Julia Wieniawa jest obecnie jedna z najpopularniejszych młodych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu TVP2 Rodzinka.pl, w którym gra do dzisiaj. Jakiś czas temu kariera 21-latki nabrała rozpędu. W zeszłym roku zadebiutowała na wielkim ekranie i wystąpiła w filmach Kobieta sukcesu oraz w Kobietach Mafii Patryka Vega, w którym zagrała u boku Bogusława Lindy. Wydała również singiel Nie muszę, zapowiadający jej debiutancki album, nad którym obecnie pracuje. Wszechstronnie uzdolniona celebrytka ma rzesze fanów, a na Instagramie obserwuje ją 1,2 miliona osób. To zapewnia jej kontrakty reklamowe i liczne współprace z markami. Julia była ambasadorką L'Oreala, wystąpiła również w kampanii Deichmanna. Młoda gwiazda wzbudza zainteresowanie mediów. Jej ostatni związek z Antkiem Królikowskim zakończył się jednak w bardzo spokojny i dojrzały sposób, a aktorzy nie przerzucali publicznie winy. Jakiś czas pojawiły się spekulacje o tym, że Julia Wieniawa spotyka się ze starszym o 15 lat Baronem. Plotki okazały się prawdą, a dziś celebrytka i muzyk Afromental tworzą udaną parę i nie kryją się ze swoim uczuciem.

Julia Wieniawa opublikowała wspólne zdjęcie z Baronem! Pasują do siebie? >>>

Jak Julia Wieniawa poznała Aleksandra Barona?

Związek Julii Wieniawy i Aleksandra Barona wciąż budzi wiele emocji. To bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie par. Chociaż nie obnoszą się ze swoim uczuciem na social mediach, czasami publikują wspólne zdjęcia i InstaStories. Wieniawa zdradziła w wywiadzie dla magazynu Gala, w jakich okolicznościach poznała swojego obecnego partnera. Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu”.

wyznała w rozmowie z Alicją Szewczyk. Okładkowy wywiad oraz sesję zdjęciową znajdziecie w najnowszej Gali, która trafi do sprzedaży już w najbliższy poniedziałek! Lubicie Julię Wieniawę i Barona razem?