Julia Wieniawa zmieniła ostatnio fryzurę, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagramu. To właśnie na swoim profilu w popularnej aplikacji zrelacjonowała spotkanie z fryzjerką gwiazd, Martą Zawiślańską, a także pochwaliła się efektami metamorfozy. Fani i fanki gwiazdy są zachwyceni i zachwycone zmianami – ich zdaniem nowa fryzura oraz nieco jaśniejszy kolor bardzo do niej pasują. Jak wygląda teraz Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę!

Julia Wieniawa zdecydowała się na fryzurę, która totalnie wpisuje się w trendy sezonu wiosna-lato 2021. O jakie cięcie chodzi? Nawiązuje do lat 70. ubiegłego wieku, którymi szczególnie chętnie się teraz inspirujemy (w modzie, a także w urodzie). Włosy aktorki zostały skrócone o kilka centymetrów. Natomiast przód dodatkowo pocieniowano i pofalowano. Co więcej, Julia Wieniawa zmieniła kolor włosów. Są zdecydowanie jaśniejsze niż wcześniej. 

 

Julia Wieniawa wygląda zachwycająco w nowej fryzurze! Efekty metamorfozy, za którą odpowiada Marta Zawiślańska (czyli uwielbiana przez gwiazdy i influencerki stylistka fryzur) możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. 

Modne fryzury na lato 2021

Myślisz o zmianie fryzury? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, możesz zainspirować się Julią Wieniawą oraz innymi gwiazdami czy influencerkami, które w tym sezonie postawiły na cięcia w stylu lat 70. W tamtej dekadzie królowały m.in. fale, grzywka – zasłonka (czyli curtain fringe), objętość, objętość i jeszcze raz objętość. Efekt tak zwanej burzy włosów możesz osiągnąć dzięki odpowiedniemu cięciu, jak również pielęgnacji. Najlepsze kosmetyki, które zwiększają objętość włosów, znajdziesz poniżej.